Oprava mapy ČT24 – mapa největších teroristických útoků ve Francii za poslední rok

Sebeprezentovaný “nejdůvěryhodnější zpravodajský web ČT24” zplodil mapku největších teroristických útoků ve Francii za poslední rok.  Je zcela přízračné, že v mapce i doprovodném článku zcela chybí jakákoliv zmínka o tom, co tyto útoky ideologicky motivuje a spojuje– ISLÁM a kdo je páchá- MUSLIMOVÉ. Stejně křivý přístup jako kdyby v článku o koncentračních táborech holocaustu zcela vynechali jakoukoliv zmínku o nacismu a nacistech.
A tohle si říká nejdůvěryhodnější zpravodajský web a veřejnoprávní služba. Takže stejně jako posledních 7 let, tuto veřejnou službu namísto ČT naplníme na IVČRN a uvedeme základní mapa-utoku-ve-francii-islamske-terorr-utokyfakta:

7.1.2015
Vyvraždění redakce Charlie Hebdo ve jménu karikaturou uraženého islámu, 17 mrtvých.
Pachatelé: muslim Said Kouachi, muslim Chérif Kouachi

26.5.2015
Islámské rituální uřezání hlavy vedoucího továrny na zpracování plynu v Saint Quentin a následný pokus vyhodit továrnu do vzduchu, vyvěšení islámské vlajky se šahadou (islámské vyznání víry).
Pachatel: muslim Yassin Sahli

21.8.2015
Pokus samopalem vystřílet vlak, napojení pachatele na salafisty.
Pachatel: muslim Ayoub El-Khazzani

13.11.2015 Série útoků v Paříži završená masakrem v hudebním klubu, 130 mrtvých, pachatelé vraždili za výkřiků „allahu akbar“, napojení pachatelů na salafisty a islámský stát.
Pachatelé: muslim Omar Ismail Mostefai, muslim Abdelhamid Abaaoud. muslim  Salah Abdeslam, muslim Brahim Abdeslam, muslim Bilal Hadfi, muslim Samy Amimour, muslimka Hasna Aït Boulahcen a další dosud jednoznačně neidentifikovaní.

13.6.2016
Vražda policisty a jeho manželky v jejich domě za výkřiků „allahu akbar“, napojení pachatele na salafisty, přihlášení se k Islámskému státu.
Pachatel: muslim Larossi Abballa

14.7.2016
Teroristický útok v Nice, nejméně 84 obětí:
Pachatel: (s velkou pravděpodobností) muslim Mohamed Lahouaieja Bouhlela

Ale asi jen náhodička, že  6 z 6 samotnou ČT uvedených největších teroristických útoků ve Francii za poslední rok spáchali muslimové. A s „náboženstvím míru“ to určitě „nemá nic společného“. To vám potvrdí 11 z 10 expertů na „nejdůvěryhodnějším zpravodajství“ jménem Česká televize.

Odkazy:
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%9Atok_na_redakci_%C4%8Dasopisu_Charlie_Hebdo
http://echo24.cz/a/wk6DR/teroristicky-utok-na-tovarnu-islamska-vlajka-uriznuta-hlava
http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/129311-strelba-ve-francii-marocan-zautocil-ve-vlaku-z-amsterodamu-do-parize/
https://cs.wikipedia.org/wiki/Teroristick%C3%A9_%C3%BAtoky_v_Pa%C5%99%C3%AD%C5%BEi_v_listopadu_2015
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/teroristicky-utok-ve-francii-islamista-zavrazdil-policistu-a-jeho-zenu-1404051148.html
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1846901-line-v-nice-utocil-ridic-z-povolani-policie-prohledala-jeho-byt

Komentáře

comments