Orbán: Otázka nadcházejících desetiletí zní: Bude Evropa patřit Evropanům?

Orbán se tvrdě obul do EU a Sorose, společně se podílí na islamizaci Evropy.

Také představil tři body, které Evropu mohou zachránit.

Maďarský premiér Viktor Orbán znovu zaútočil na špičky EU a miliardáře Sorose, když řekl, že: “spolu pracují na nové, namíchané a islamizované Evropě.”

Maďarsko dnes brání hranice Evropy jako to dělalo před stovkami let. Orbán se v projevu v Rumunsku zavázal, že Maďarsko bude pokračovat v blokování snah EU a Sorose o zvýšení muslimské migrace do Evropy. Maďarsko je proti imigrantům, kteří “by mohli změnit kulturní identitu země.” Dále šibalsky dodal, že: “Křesťané ze zemí západní Evropy vždy najdou v Maďarsku bezpečí.”

Orbán se vyjádřil o obraně evropských hodnot a evropské identity na univerzitě v Rumunsku. Vyzval zde evropské státy, aby ukončili spolupráci s miliardářem Sorosem, který propaguje politiku otevřených hranic.

  1. Aby Evropa mohla žít, musí si vzít zpět svou suverenitu, to je první krok k záchraně Evropy.” řekl Orbán
  2. Druhým krokem je podle něj, aby se Evropská Komise reformovala a vrátila k Zakládajícím smlouvám. “Až se to stane, migranti musí být vyhoštěni z EU, zní to přísně, ale ti, kteří k nám přišli ilegálně musí být vráceni zpět. Musíme si přiznat, že Evropská Unie nemůže zůstat nechráněna.”
  3. Třetím krokem je rozmnožování, Orbán dodal, že žádná země nemůže existovat, když její hlavní národ vymírá. Pouze země, s biologicky aktivní  populací přežijí.

Pro Maďarsko, to znamená porodnost 2,1 dítěte na rodinu. Nyní je porodnost původních evropských národů mezi 0,2 a 1,1. Pokud tento trend bude pokračovat, Evropa prostě jednoho dne už nebude existovat.”

“My jsme překážkou Sorosovým plánům. Hlavní a nejdůležitější je postavit se vnějším silám, Sorosově sítí, eurokratům v Bruselu a jejich médiím.” K Orbánovi se nedávno připojil Izraelský premiér Benjamin Netanjahu, který se Sorosem a jím financovanými neziskovkami bojuje v Izraeli. Shodli se, že tyto politické neziskovky představují závažné bezpečnostní riziko.

A poslední věta premiéra Maďarska platí i pro všechny Čechy:

Před dvaceti sedmi lety jsme si na východě Evropy mysleli, že Evropa je naše budoucnost, právě teď jsme my budoucností Evropy.

-Art-

Komentáře

comments