Organizace Islámské Spolupráce: prezident Zeman je větší zlo než terorismus

zemanKritika islámu je pro muslimy daleko horší problém než to, že se v jeho jménu vraždí nevinní lidé. Překvapuje to vůbec ještě někoho? Výroční zpráva Organizace Islámské Spolupráce (OIS) uvádí na prvním místě mezi nějvětšími problémy pro islámský svět “výroky a postoj prezidenta ČR Zemana” a až na druhém místě “uskutečnění a následky události v redakci Charlie Hebdo.”

Jako další terče islámské nenávisti jsou uvedeni třeba: Thomas G. McInerney, generál USA ve výslužbě a vojenský analytik Fox News (za výrok “Islám je srovnatelný s nacismem, fašismem a komunismem” ), Bill Maher, americký komentátor (“Liberální ideologie je neslučitelná s islámem” “Islám je jediné náboženství, které se chová jako mafie, které vás dopr***e zabije, když řeknete něco špatného”) nebo kandidát UKIP pro kumunální volby 2014 Heino Vockrodt (“Islám je jako totalitární ideologie, která je proti všemu na čem je moderní Británie postavena”).

Co je OIC? Organizace 57 muslimských zemí, se sídlem v Saúdské Arábii. Oficiálně zahájila stálou pozorovatelskou misi při Evropské Unii (EU). Primárním cílem je vytvářet tlak na Evropu a Spojené státy ke schvalování zákonů, které by zakazovaly”negativní stereotypy o islámu”. Index demokracie za rok 2010 žádnou zemi OIC neoznačil za úplnou demokracii a jen 3 země označil za nefunkční demokracie. Zbytek byl zařazen buď mezi autoritativní režimy nebo hybridní režimy. Ve výroční zprávě organizace Freedom House za rok 2010 byly jen tři státy OIC označený za svobodné co se týče politických a občanských práv.

Zdroje:
http://domaci.ihned.cz/c1-64240010-muslimove-kritizuji-zemana-za-vyroky-o-islamu-ukazuji-na-nedostatek-znalosti-a-spatne-pochopeni

http://zboril.blog.ihned.cz/c1-64201570-islamofobni-zeman-je-nyni-oficialne-primarnim-problemem-vsech-57-statu-islamskeho-sveta

Publikováno na FB IVČRN dne 1.7.2015 (link)

Komentáře

comments