Páka na multikulti fanatiky existuje!

Vyšlo na IVČRN dne 11.9.2015 (link)

Nekritické a nekontrolovatelné přijímání jakýchkoliv ilegálních imigrantů zfanatizovaným stádem rozlítostněných pachatelů „dobra“ představuje obrovské bezpečnostní riziko. Převaděčství a napomáhání k neoprávněnému pobytu na území republiky jsou ale pořád trestné činy.

praha-mustek-demonstrace-podpora-imigranti-uprchlici-1_galerie-980

Argument, že pokud státy Schengenu zrušily ochranu hranic a tím i samotné hranice, nemůže dojít k nedovolenému překročení těchto hranic, je falešný. Nejvyšší státní zastupitelství s tímto postojem zásadně nesouhlasí. Hranice České republiky stále existují, protože nebyly Ústavou zrušeny ani změněny. Pokud by se ČR vzdala ochrany svých státních hranic, rezignovala by tím na vlastní svrchovanost.

http://www.ceska-justice.cz/2015/09/nsz-ceska-republika-musi-chranit-sve-hranice-jinak-neni-svrchovany-stat/

statni_hranice_pic
Za „organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice“ bylo podle statistik ministerstva spravedlnosti v posledních třech letech odsouzeno 33 lidí. Český trestní zákoník postihuje také napomáhání k neoprávněnému pobytu na území republiky a násilné překročení státní hranice. ODS ve čtvrtek zveřejnila, že připravuje vlastní návrh na zvýšení trestů za převáděčství.

http://www.lidovky.cz/nsz-prevadecstvi-je-trestne-hranice-ceska-existuji-nehlede-na-schengen-1my-/zpravy-domov.aspx?c=A150910_160024_ln_domov_ELE

uprchlici_vitejte

Diskuze:

Páka na multikulti fanatiky existuje! Nekontrolovatelné přijímání jakýchkoliv imigrantů zfanatizovaným stádem rozlítostn…

Posted by Islám v České republice nechceme on 11. září 2015

Komentáře

comments