Památky počátků civilizace odolaly několik tisíc let, než přišel muslim s bagrem nebo sbíječkou…

Vyšlo na IVČRN dne 13.4.2015 /link/

isis-destroy-churchMasové ničení památek v Iráku pokračuje. Islámští primitivové se snaží vymazat připomínku jakékoliv civilizace, aby islámský primitivismus nebyl s civilizovaností konfrontován. Mezopotamské kultury jsou samotným základem civilizace, včetně té evropské. Památky na ně přežily mnohé konflikty. Ničení památek není nic nového, to dělali už ve středověku (např. odsekání nosu egyptské sfingy). Popravdě, samozřejmě ne jen muslimové. Ale kombinace islámského primitivismu a moderních technologií typu buldozerů, je vražedná. Pro lidi i pro ty památky.
http://zpravy.idnes.cz/islamsky-stat-zvere…/zahranicni.aspx…

Historical-Artefacts-Mosul-Museum-Iraq-Counter-Offensive-US-Military-560670Mimochodem, už jsme to zde měli. Zde si můžete přečíst (nedoporučujeme po jídle) jak by muslimové v ČR ze skupiny “šaría pro Česko” s potěšením odstraňovali sochy z Karlova mostu a osekávali jim obličeje, protože to uráží boha primitivismu- Aláha.
http://sharia4czechia.com/2014/06/23/prikaz-znicit-modly/

Diskuze:

Masové ničení památek v Iráku pokračuje. Islámští primitivové se snaží vymazat připomínku jakékoliv civilizace, aby islá…

Posted by Islám v České republice nechceme on 12. duben 2015

Komentáře

comments