Pane ministře, omluvíte se IVČRN?

Vyšlo na IVČRN dne 4.á.2015 (link)

,,Vážený pane ministře,

není to tak dávno, co jste se jako ministr pokusil urazit stovky lidí, kteří sympatizují s hnutím IVČRN a také členy BPI. Vaše vyjádření vzbudilo dojem, že lidé, kteří varují před nebezpečím islamizace, jsou extremisté a kriminálníci. Uteklo pár dnů a pár set imigrantů zadržovaných v naší zemi ukázalo, na které straně je pravda.
Pane ministře, pokud jste chlap, tak je teď namístě omluva všem, které jste svým vyjádřením očernil…”

http://vlastikfurst.blog.idnes.cz/c/471534/pane-ministre-omluvite-se-ivcrn.html

“Vážený pane ministře,

                                 není to tak dávno, co jste i Vy bagatelizoval nebezpečí, které hrozí ze strany radikálního islámu. Přiřadil jste se tak k partě okolo pana profesora Kohouta, pro kterého je každý, kdo si dovolí pochybovat o dobrých úmyslech tisíců imigrantů, kteří zaplavují Evropu. Možná, že jste si i Vy přál, stejně jako pan Kohout, přivítat v naší vlasti milion imigrantů.
         V pátek jste navštívil zařízení pro cizince v Bělé pod Bezdězem. Po Vaší návštěvě začali někteří obyvatelé ničit vybavení tábora. Uklidnit je pak muselo několik “družstev těžkooděnců”.
        Není to tak dávno, co jste se jako ministr pokusil urazit stovky lidí, kteří sympatizují s hnutím IVČRN a také členy BPI. Vaše vyjádření vzbudilo dojem, že lidé, kteří varují před nebezpečím islamizace, jsou extremisté a kriminálníci. Uteklo pár dnů a pár set imigrantů zadržovaných v naší zemi ukázalo, na které straně je pravda.
         Pane ministře, pokud jste chlap, tak je teď namístě omluva všem, které jste svým vyjádřením očernil.  

         Jsem jedním z těch, na které jste si plivnul. To mne ale tolik netrápí. Daleko víc mi vadí, že i po tom, co se stalo v pátek, to vypadá, že i nadále neděláte nic pro vyřešení problému islámských imigrantů.
         Přitom řešení je nasnadě:
1)      Imigranti, kteří ničili zařízení dali jasně najevo, že jim nejde o začlenění do evropské společnosti a proto je nutné provést jejich okamžitou deportaci domů. Vypravit vládní speciál bude levnější, než jejich další pobyt za peníze daňových poplatníků. Věřím, že Vás pak pochválí i pan Andrej Babiš, který má na starosti státní kasu.
2)      Provést urychlené šetření u všech dalších imigrantů. Ty, kteří neutíkají před nebezpečím smrti, ale chtějí jen pohodlný život v evropském socialistickém ráji, vrátit zpět do jejich vlasti.
3)      Možná se mezi stovkami ekonomických imigrantů najde někdo, kdo skutečně musel uprchnout ze své vlasti, protože mu hrozila smrt. V tomto případě je na místě poskytnutí politického azylu a také pomoc při začleňování do naší společnosti. I díky Vaší dřívější liknavosti to tito skuteční uprchlíci nebudou mít snadné.

         Pane ministře, situace v naší vlasti je vyhrocená a Vy můžete přispět k jejímu uklidnění. Nejen omluvou těm, které jste očernil, ale hlavně dalšími ráznými kroky, které přesvědčí veřejnost, že Vám nejde jen o Vaše sobecké zájmy, ale že jste schopen jednat i ve prospěch celé společnosti.
         Pane ministře, není mi jedno, v jaké zemi žiji. Přál bych si, až se jednou dočkám vnoučat, aby mohla žít v zemi, kde se nebudeme muset bát teroristických útoků, sebevražedných atentátníků ani těch, kteří tak rádi podřezávají hrdla.
         Pane ministře, máte možnost s tím něco udělat. Tak jednejte. Nepronásledujte nás, kteří mají strach o svou zem, ale ty, kteří se chystají zničit její kulturu a možná i Vás.

         Přeji Vám dostatek odvahy.
Občan Vlastimil Fürst.

ivcrn_pic_madrid

Diskuze:

,,Vážený pane ministře,není to tak dávno, co jste se jako ministr pokusil urazit stovky lidí, kteří sympatizují s hnut…

Posted by Islám v České republice nechceme on 4. srpen 2015

Komentáře

comments