Domů imigrace Panu Sobotkovi. Blogem. Od občana. Voliče.

Panu Sobotkovi. Blogem. Od občana. Voliče.

Vyšlo na IVČRN dne 28.11.2015 (link)

http://tomasbubenik2.blog.idnes.cz/c/485749/jsem-clen-xenofobni-sekty-a-jsem-na-to-hrdy-lepsi-nez-byt-clen-strany-zelenych.html

Jsem člen xenofobní sekty a jsem na to hrdý. Lepší, než být člen strany zelených.

Tak se nám premiér naší země rozvášnil. Volil slova, kterými jasně dokázal, na čí straně je. A bohužel, nás všechny, národ český, vyměnil za národ americký. Není to náš premiér. Je mi ho i snad líto.

Dříve tak slušný a poctivý i oblíbený Bohouš, ztrácí vliv, půdu pod nohama, rozum i reálné vnímání světa. Ví, že již brzy, jen kvůli sobě, kvůli nikomu jinému, jen kvůli sobě ztratí vliv a jeho strana dopadne jak ODS. Přitom by nemusela, kdyby premiér země stál za svým národem, kdyby premiér země naslouchal hlasu národa. Drtivá většina národa je proti imigraci, nechce zde islám, ale on poslouchá jen názor pár procent naivních sluníčkových lidí. Petici s 185 000 podpisy hodil do koše. Má co chce a ví to. Bojí se a dělá chyby.

Pane Sobotka, nazývat nás všechny, vlastence, dělníky, učitele, atd., táty malých dětí xenofobní sektou, je za hranou. Jste pravděpodobně chytřejší než já, ale přesto vám musím vysvětlit pár pojmů, kterými nás nazýváte.

Rasismus jak víte, se zabývá rasami lidí. Tedy tím, jak člověk vypadá. Můžete mě říct, jak vypadá islamista?…. Pokud zaútočím na Japonce, že má žlutou barvu kůže, jsem rasista. Spousta islamistů má ale bílou barvu pleti, tak jak můžeme býti rasisty? Když nám nejde o barvu kůže. A nikdy ani nepůjde.

Xenofob je člověk, co se něčeho bojí. Jsem například arachnofobik, protože se bojim pavouků. Nic o nich nevím, nevím jaké je to mít na ruce tarantuli. Popravdě ani nechci 🙂 :). Ale o islámu víme hodně, čteme knížky o Mohamedovi, žil jsem, nebo spoustu lidí žilo v Anglii, Francii atd. Víme, čteme, známe. Dějiny islámu, život proroka, pět pilířů islámu. Vidíme, jak funguje islámská společnost, známe jaké postavení mají ženy v islámu. Vidíme jak se krásné země jako Francie mění v divočinu. Čteme o no-go zonách, o obrovské kriminalitě. Proto proč nás nazývate xenofobi, když o islámu asi víme víc, než vy.

Fašisté a nacisté, to snad ani nebudu komentovat 🙂 Vidím paní Vlčkovou, které přežila světovou válku a teď se bojí islámu, jaká je to nacistka 🙂 Anebo židovská obec, upozorňující na problémy židovské komunity v Evropě, jací to jsou fašisté 🙂 Anebo ty homosexuálové, no to jsou rasisti jako prase….

Jsem člen sekty? Jako jaké sekty? Pojem sekta ve mě vyvolává dojem nějaké skupiny, která se klidně povraždí navzájem, ve jménu nějakého cíle. To jste asi taky opět na omylu ne…

Také mě zajímá, co říkáte na všechna vyjádření ex muslimů, kteří jsou z islámu opravdu na větvi. Znají ho, žili v něm i s sním. Utekli od něj. Budete tyto lidi, bílé i tmavé pleti nazývat rasisty nebo xenofobi?

Víte pane Sobotko, my jsme normální lidé, mající normální práci. Nazývat takto 90 % národa, se vám vymstí. A přeju Vám to. Z celého srdce. Budu velice rád, až vyhrajeme volby a zabráníme budoucí nevyhnutelné válce, když vezmu za ruku svýho teď 9ti měsíčního kluka a budeme se vám smát, jen smát, jak hloupého premiéra jsme měli. Vy dobře víte, ze jste přestřelil. I vy máte rodinu, tak proč děláte co děláte? Proč nechráníte zájmy nejenom naší země, ale i Vaší rodiny? Nebo chcete, až vybuchne vlna násilí, nebo bude nějaký bombový útok v Praze, aby poblíž byla Vaše manželka třeba?…

Pane Sobotko, pokud je náš prezident, nebo my všichni, třeba pan Konvička rasista, xenofob, atd. znáte ty nesmyslné výrazy. Co je pak třeba představitel švýcarského kantonu, který zakázal burky. Co je bavorský premiér? Nebo teď čtu, že američtí politici včera schválili přísnější pravidla pro přijímaní uprchlíků ze Sýrie a Iráku. Podle tohoto zákona by se musel za každého běžence zaručit ředitel FBI, ministr vnitřní bezpečnosti a ředitel zpravodajských služeb a potvrdit, že dotyčný nepředstavuje bezpečnostní riziko.

Přijmete i Vy takovou zodpovědnost? Zaručíte se za každého uprchlíka, že přijel do naší země nás kulturně obohatit a zcela se přizpůsobit životu v naší zemi a nepředstavuje žádné bezpečnostní riziko? Že s námi klidně půjde na pivo?

Jak to, že těm švýcarům nenadáváte do rasistů a nacistů? Jak to, že jeden z amerických politiků prohlásil: ,,Zajistit bezpečnost je lepší než později litovat.” a Vám to nevadí 🙂 🙂 :). Když toto řekne kdokoliv z normálních českých lidí, tak ho nazvete příslušníkem xenofobní sekty?….A proč vy sluníčka, nenazýváte bavorského premiéra rasistou?

Vy, pane Sobotko, by jste měl chránit zájmy občanů země, kerá Vás zvolila. Neměl by jste hájit zájmy USA a Saudské Arábie…

Jsem rád, že 90 % národa, ať jsou členy stejné sekty jako já, nebo nečleny, ale mají stejné názory na imigraci, si na tento Váš přeslap při volbách vzpomene….

protiislamske-slogany-51

Diskuze:

Komentáře

comments