Pár hodin před útoky v Paříži kázal v kostele profesor Piťha: “Islám je náboženství smrti. Alláh činí z člověka otroka. Musíme do boje”

Vyšlo na IVČRN dne 16.11.2015 (link)

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/AUDIO-Z-toho-zamrazi-Par-hodin-pred-utoky-v-Parizi-kazal-profesor-Pitha-Islam-je-nabozenstvi-smrti-Allah-cini-z-cloveka-otroka-Musime-do-boje-408446

Petr_PithaPár hodin před útoky v Paříži kázal v kostele profesor Piťha: “Islám je náboženství smrti. Alláh činí z člověka otroka. Musíme do boje”

Je to zásadně jiná civilizace, protože mezi milosrdným, nesmírně lidským a odpouštějícím Bohem a Alláhem, nelítostně tvrdým bohem muslimů, je veliký rozdíl,“ zdůraznil Piťha s tím, že křesťanství na rozdíl od islámu považuje člověka za svobodného, dává mu právo se rozhodovat a následně si žádá jeho odpovědnost. Alláh oproti tomu žádá poslušnost a činí z člověka otroka. Suma sumárum, křesťanství, které hlásá pokoj, je dle kněze náboženství života, zatímco islám vyhlašující džihád, představuje náboženství smrti.

Od první chvíle byl vztah mezi islámem a křesťanstvím charakterizován válkou o hranice. Od počátku je džihád boj na život a na smrt. Zapomněli jsme na to a nejednou si nevíme rady. Děsíme se,“ prohlásil Piťha s tím, že strach je ale špatný rádce.

Komentář admina:
Proto se nebojme, nemusíme hned zavádět diktaturu, nebo střílet na potkání v ulicích.

Musíme deportovat každého muslimskeho radikála, primárně imámy a kazatele a lidi napojené na radikály v zahraničí. Musíme odstavit ze škol, z mediálního prostoru a politiky pátou kolonu, tzn muslimy, lakovace islámu na růžovo a strany sponzorovane islamskym kapitálem.

Může se to u nás v ČR stále podařit, pokud v následujících volbách nepolevíme v tlaku. Pokud směrem z rizikových zemí uzavřeme a důsledně budeme kontrolovat hranice – to jest nejen z islámských suckistánů, ale i z Balkánu a hlavně Německa, Rakouska, Francie a dalších států Schengenu, které jsou již mimo hru o bezpečnou budoucnost.

Nějaké útoky ovšem přijdou i k nám, nejdříve na ženy, židovské cíle v Praze a Brně. Až se toto stane ( ne jestli, ale AŽ) musíme se umět bránit, kdo ještě nemá zbrojní průkaz nebo kurz sebeobrany, ať si pospíší.
Diskuze:

Pár hodin před útoky v Paříži kázal v kostele profesor Piťha: “Islám je náboženství smrti. Alláh činí z člověka otroka….

Posted by Islám v České republice nechceme on 16. listopad 2015

Komentáře

comments