Petice IVČRN proti povinným kvótám a mediální embargo. Proč se média bojí?

Vyšlo na IVČRN dne 10.6.2015 (link)

Krátké zamyšlení, než se dnes oboříme na média za to, že neinformují o petici, kterou zatím podepsalo 50 000 z vás. Prakticky každé ráno jezdím autobusem s konvertitkou v šátku, většinou studuje arabštinu z notýsku, vypadá jako Gamal Richterová a nikdo si jí nevšímá. Češi v autobuse jsou tolerantní, nikdo neřeší ani těch pár Ukrajinců a českých Vietnamců, co s námi jezdí, plus já s nimi jako český Žid. Tvoříme vlastně spokojené multikulturní prostředí i v té zácpě, ve které zrovna stojíme.

Co si nikdo neuvědomuje je, že nástup islámu a islámské imigrace obecně, v měřítku stejném jako na západě Evropy, povede k uzavírání komunit, k tlaku na islámskou komformitu, budování „paralelní společnosti“, která bude znamenat jediné – útlak žen a nevěřících, nebo „málo“ věřících.

Odskáčeme si to všichni a v blízké době nejvíc možná ta česká muslimka od ostatních muslimů. V dlouhodobějším měřítku vyroste taková nenávist mezi lidmi, že už ji nepomůže krotit nic. Vybuchne “festival” násilí, které rozpoutá islámská zrůdnost a zbytek společnosti se dříve nebo později začne bránit.
U nás dříve než na zdegenerovaném západě. Mohou následovat desítky tisíc zničených životů, znásilněné dívky a nakonec se z nás stanou buď psanci pod islámem, když prohrajeme, nebo abychom vyhráli, změníme se ve smějící se bestie s krví na rukou.

Takhle to dopadlo zatím v každé zemi, která islámu ustupovala..

Já to tu nechci, nechci pro svoje děti válku, nechci aby musely válčit v ulicích o svou vlastní zem. Proto udělám všechno, aby se islám v ČR nerozšířil. Přidejte se.

Artur F

pic_mlcet

Avšak i přes nevoli mnohých, neuvěřitelné se stalo skutkem.

Předsedkyně PV poslankyně Zuzka Bebarová byla opravdu rychlá a ještě během dnešního dne rozhodla

o termínu projednání Vaší petice na den úterý 23.6. v 16:45 ….tedy v nejbližším možném termínu

(… jen tv trochu štve … nápadně se “nezajímá” o názor minimálně 46 000 občanů…)

https://www.facebook.com/KonvaMartin/posts/1497539877193845

A než ve Sněmovně naši zástupci promluví u veřejného slyšení, budeme sbírat dále. www.ivcrn.cz/petice

11407159_1594417397514114_8612745005777222929_n

Diskuze:

Krátké zamyšlení, než se dnes oboříme na média za to, že neinformují o petici, kterou zatím podepsalo 50 000 z vás….

Posted by Islám v České republice nechceme on 10. červen 2015

Komentáře

comments