Petr Fiala (ODS) vyzval vládu k uzavření hranic

Vyšlo na IVČRN dne 14.9.2015 (link)

UZAVŘENÍ HRANIC: Petr Fiala (ODS):

“Vyzývám vládu České republiky, aby bez dalších prodlev přijala stejná opatření, jako již učinila SRN, Rakousko, Slovensko a Maďarsko, tedy aby uzavřela jižní hranici České republiky před možným pronikáním nelegálních uprchlíků. V Rakousku se může v nejbližších hodinách nacházet až několik desítek tisíc lidí, kteří již nebudou moci přejít do Německa a ani se vrátit do Maďarska. Je třeba zajistit, aby se tato uprchlická vlna nepřelila do ČR. Zároveň je třeba úzce koordinovat postup se Slovenskem v případě, že by nelegální migranti pronikali z Maďarska a Rakouska přes česko-slovenskou hranici.”

https://www.facebook.com/ods.cz/posts/10153659208177700

A už po něm dobrodějové jdou, že je “nácek” jako Okamura a Konvička. Vypadá to, že pro profesionální dojímače a fanatiky dobra za chvíli bude každý rozumný člověk nácek… Je nás pořád víc, kteří odmítáme nasazovat růžové brýle sluníčkářské propagandy a vidíme i rizika. A to je dobře.

Jak jsme už informovali, k uzavření hranic už včera vyzval Blok proti islámu: „Proto naposledy vyzýváme vládu: Okamžitě zavřete hranice!!! Braňte občany České republiky! Jinak nám nezbude nic jiného, než abychom začali bránit hranice sami. Naše demonstrace ukázaly, že občané nám věří a jsou připraveni nás v našich aktivitách podpořit…. „Blok proti islámu nikdy nevyzýval k občanské neposlušnosti, ale po dnešním rozhodnutí SRN je situace natolik vážná, že pokud nezačne vláda konečně dělat zásadní kroky k obraně naší vlasti, budeme je muset udělat sami”.

http://www.blokprotiislamu.cz/tiskova-zprava-pokud-vlado-n…/

pic_cr_obrana

Diskuze:

UZAVŘENÍ HRANIC: Petr Fiala (ODS): “Vyzývám vládu České republiky, aby bez dalších prodlev přijala stejná opatření, jako…

Posted by Islám v České republice nechceme on 14. září 2015

Komentáře

comments