Lukás Lhoťan: Po vzoru nacistů. Ideologická očista veřejných knihoven!

Aktivisté podporování EU a českou vládou zahájili ideologickou očistu českých veřejných knihoven. V knihovnách se od teď smí hlásat jen názory podporující ideologií multikulturalismu a přátelství k islámu. Prozatím se pouze zakazují debaty s kritiky islámu a multikulturalismu a postupně, po vzoru komunistické a nacistické očisty vzdělávání, bude nejspíše docházet i k odstraňování knih jenž jsou v rozporu se státní ideologií multikulturalismu a přátelství k islámu!

Známa právnička Klára Samková zveřejnila tuto informaci:

“Za příspěvkovou organizaci Knihovnu v ……….. bych se chtěl Vám i Vašemu spolku tímto velice omluvit, ale bohužel nebudeme moci uskutečnit plánovanou besedu s Vaší předsedkyní paní Klárou Samkovou. Její názory se neshodují s naším konceptem Hate Free Culture.”

Kampaň pod názvem Hate Free Culture je financována českou vládou, Norskými fondy má podporu EU a podílejí se na ní i čeští muslimové. Cílem je prosadit odstranění jakékoliv kritiky islámu a multikulturalismu z českého veřejného života. Stejně jako i podpora různých sexuálních menši a propagace sexuálních odlišností v české společnosti společně s podporou pozitivního obrazu islámu.
 Bohužel Klára Samková nezveřejnila která konkrétní knihovna zrušila debatu s kritiky islámu, ale my jsme získali tento seznam českých knihoven, které se hlásí k podpoře kampaně Hate Free Culture a zapojily se tedy do ideologické očisty českých knihoven od názorů neslučitelných s propagaci multikulturalismu a islámu.
Těmito knihovnami podporujícími cenzuru Hate Free Culture jsou:
Městská knihovna Polička
Akademicka knihovna Jihočeské univerzity
Knihovna Třinec
Pokud jste návštěvník knihovny Třinec, můžete se podívat, jestli již v knihovně náhodou neproběhla ideologická očista knižního fondu? A nebyly odstraněny knihy kritické k islámu a objektivně analyzující otázku islámu a multikulturalismu?
S největší pravděpodobností se v těchto knihovnách již asi moc nedostanete k objektivním informacím o islámu a pod. Ale stále více se tam setkáte s propagandou multikulturalismu, islámu a pod.
Pokud prosím máte jakékoliv podrobnosti nebo navštěvujete tyto knihovny  všimli jste si postupné cenzury a prosazování ideologické očisty těchto knihoven, po vzoru nacistů a komunistů, tak nám prosím napište na email [email protected]
Je teď jen otázka jak s v těchto knihovnách zdraví? Heil Brusel? Čest multikulturalismu? Nebo Alláhu akbar?

Autor: Lukáš Lhoťan

Přetištěno z http://eurabia.parlamentnilisty.cz

Komentáře

comments