Pokud by byl kolonialismus hlavním problémem, muslimové samotní byli kolonialisty a ne zrovna humanitárními…

Přišlo mailem, autorovi za překlad a výklad děkujeme:

“Skvělý článek:

http://www.gatestoneinstitute.org/6…/atrocities-muslim-world

Autorka – turecká novinářka žijící v Ankaře. V podstatě stejně jako každý rozumný člověk obeznámený aspoň se základy islámské ideologie dochází k závěru, že současný stav muslimského světa vychází zevnitř, nikoliv od nás.

Stojí za přečtení celé, ale toto musím ocitovat:

” Pokud by byl kolonialismus hlavním problémem, muslimové samotní byli kolonialisty a ne zrovna humanitárními”

Islámský džihád a islámské násilí, schvalování sexuálního otroctví, dehumanizace ženy, nenávist a perzekuce nemuslimů, všechno toto bylo součástí islámského světa od počátku náboženství. Popřete všechno a kritizujte “nevěřícího”.

Je to Amerika, kdo říká těmto mužům, aby jednali se svými ženami a sestrami jako s něčím, co je méně než člověk? Chceme-li kritizovat západ, kritizujme jej ja to, že není ochoten udělat více, aby zastavil tyto krutosti.

Snažit se očistit poškození, které islámská ideologie udělala muslimskému světu, zatímco kladení viny na Západ, nikdy nepomůže muslimům v tom, aby mohli čelit vlastním selháním a přišli na s pokrokovými cestami, jak je vyřešit.”

Chceme-li kritizovat západ, za to, co se děje v muslimském světě, měli bychom jej kritizovat za to, že nedělá více, aby zastavil, co se děje.

“Západ a obzvláště USA by měli použít všech svých sil, aby to zastavili – zvlášť genocidy páchané na židech, křesťanech a dalších nemuslimech v muslimském světě.

Měli bychom kritizovat západ a OSN za jejich zprávu o válce v Gaze, která podporuje ty, co pyšně páchají teroristické útoky proti izraelským civilistům a měli bychom kritizovat západ za to, že nestojí na straně Izraele tváří v tvář genocidní nenávisti vůči Židům

Měli bychom kritizovat západ za to, že nechává v Evropě růst islámský antisemitismus a činí tak život pro Židy nesnesitelný.

Měli bychom kritizovat západ za to, že přijal 40 letou okupaci severního Kypru.

Měli bychom kritizovat západ za to, že nechal osud Kurdů a dalších bezstátních národů na pospas Turecka, Íránu, Iráku a Sýrie a nyní islámského státu.

A měli bychom kritizovat současnou americkou vládu, za to, že není ochotna podniknout dostatečné akce k zastavení ISIS, Boko Haram a dalších extrémistických islámských skupin.”

Lehce kráceno a opakují, celé stojí za přečtení.

Když to srovnám s tím, co vytváří naši “progresivisté” pan Čulík a spol, no raději bez komentáře, musel bych být sprostý…”

pic_islam_wars

Komentáře

comments