Pokud v Německu Turci zmasakrují a zaživa upálí devatenáctiletou těhotnou dívku, s islámem to (ne)souvisí?

Vyšlo na IVČRN dne 26.1.2015 (link)

Dnes před půl hodinou jsme vám odkázali článek o těhotné nemuslimské dívce, kterou v Německu upálili dva muslimové. Musíme si zvykat na cenzuru, článek byl na původním zdroji tyden.cz bez vysvětlení smazán. Událost v češtině popisuje ještě Nova na http://tn.nova.cz/…/tehotnou-marii-19-upalili-zaziva-k-cinu… (otázkou je jak dlouho)!

pic_fire

Níže původní článek, který omylem prošel cenzurou na tyden.cz:


TURCI UPÁLILI ZAŽIVA NĚMKU VE VYSOKÉM STUPNI TĚHOTENSTVÍ

Sadistický a brutální čin šokuje Berlín. V jednom lesíku v německém hlavním městě našel minulý pátek ráno muž venčící psa mrtvolu devatenáctileté dívky, již, jak ukázala pitva, někdo dvakrát bodl nožem do břicha a poté zaživa upálil. Oběť měla zanedlouho rodit. Už v pátek policie zatkla dva podezřelé, podle úřadů mladé muže tureckého původu.

Německá média až na výjimky ale etnicitu domnělých pachatelů neuváděla.

Podle dosavadních informací jde o velmi brutální čin. Případ je podle berlínské prokuratury krátce před objasněním. K činu se doznal turecký mladík, který oběť údajně přivedl do jiného stavu. Při vraždě měl komplice, rovněž tureckého původu.

Obětí je devatenáctiletá Maria P., domnělým vrahem její o rok starší turecký přítel. Podle informací policie nutil mladík svou dívku k potratu, ale protože to odmítala, cítil, že to zraňuje jeho takzvanou čest. Dívce nepomohlo ani to, že prohlasšovala, že je ochotná přestoupit na islám, prozradili její spolužáci médiím.

Nešťastnici proto ve čtvrtek večer vyvezl se svým komplicem do lesíka v berlínské čtvrti Adlershof. Tam jí dvakrát vrazil nůž do břicha, v němž nosila dítě. Když se ještě žijící oběť bránila, polili ji benzinem a zapálili.

Vrazi v poklidu vyčkali, až dívka zemře a dohoří. Poté zuhelnatělou mrtvolu přikryli borovými větvemi. Při obdukci se v jejích plicích našly spaliny, což dokládá, že ji upálili zaživa.

Předtím ji vyhrožovali smrtí a proto se dívka ve čtvrtek obrátila na policii. Zjevně příliš pozdě, úřady už ji nedokázaly ochránit.

Oběť a její domnělí vrazi.Hlavní podezřelý se podle policie k činu doznal. K motivu mluvčí berlínské prokuratury Martin Steltner uvedl, že hlavní podezřelý je zřejmě otcem nenarozeného dítěte.

Ohledně toho, co ho k vraždě přimělo, ještě vládnou nejasnosti, neboť ve výpovědi podezřelého jsou dosud rozpory.

Jak poznamenává ve svém článku pro KoppOnline německý novinář Udo Ulfkotte, kritik islámu a islamizace Evropy, etnicitu pachatelů se z berlínských médií odvážil naznačit jen list Berliner Morgenpost. A to přesto, že úřady ji nijak nezamlčují. Podle Ulkotteho se média a politici opět dívají jinam.

Pro lživý tisk (Lügenpresse) a naše soudy jsou němečtí lidé druhé kategorie, pokračuje autor. Dodává, že pachatelé, přirozeně, dostanou ve vyhlášení soudního verdiktu vůči nim “islámský trestní rabat”. Tím míní ohledy, které údajně začaly brát soudy ve Spolkové republice na pachatele islámské víry, kteří jsou pod tlakem své kultury a tradic.

Diskuze:

Komentáře

comments