Politická korektnost a pseudohumanismus mají stejný podíl viny u teroristických útoků jako vraždící muslimové

Vyšlo na IVČRN dne 6.12.2015 (link)

xenofobie_pic

Sousedka islámského vraha ze San Bernardina se bála ohlásit policii jeho podezřelé aktivity, aby nebyla nařčena z rasismu a islamofobie. Kdyby tou strašlivou „islamofobkou“ byla, mohlo dnes 14 lidí ještě žít…

Nejedná se zdaleka o první případ, kdy politická korektnost a strach z obvinění od agresivních a fašizujících sluníčkových dobroserů takto zafungovaly. Obdobně tomu bylo například u kauz hromadných znásilňování a zotročování tisíců dětí v Británii muslimskými gangy. Zde rovněž vyšlo najevo, že dokonce státní orgány a jejich pracovníci,od sociálky po policii, o tom roky věděly, ale bály se věc řešit právě z důvodu strachu obvinění z rasismu a islamofobie.
https://www.ivcrn.cz/ve-velke-britanii-odhalili-dalsi-stovk…/

praha-mustek-demonstrace-podpora-imigranti-uprchlici-1_galerie-980

Dnes stále více i u nás různé politické, akademické či mediální (j)elity tvrdí, že islamofobové podporují násilí, když provokují chudinky muslimy apod. Ne! To oni mají na rukou krev, když ve jménu zvrácených multikulti vizí záměrně ochromují společnost v jejím elementárním pudu sebezáchovy a vyvolávají v lidech větší obavy z obvinění z „islamofobie“ než z islámských vrahů.

http://www.novinky.cz/…/388381-sousedka-se-bala-udat-kalifo…

Merkel_Sobotka_joke

Diskuze:

Sousedka islámského vraha ze San Bernardina se bála ohlásit policii jeho podezřelé aktivity, aby nebyla nařčena z…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 6. prosinec 2015

Komentáře

comments