Porobené Evropské soustátí platí tribut

Vyšlo na IVČRN dne 2.1.2016 (link)

Turecký prezident Erdogan, muž co svou zemi pomalu mění v islámskou diktaturu, vydává za vzor vládnutí nacistické Německo. Erdogan nejenže uvěznil vysoké armádní důstojníky, kteří mu stáli v cestě, neježe opakovaně brutálně potlačil opoziční protesty. On sám podle všeho profituje z obchodu s Islámským státem a bombarduje Kurdy, kteří proti IS bojují. A Evropa? Evropa v čele s Německem jeho režimu platí miliardové výpalné – nikoliv za to, aby zastavil, ale aby jen nepatrně přiškrtil “uprchlickou” vlnu, která zaplavila půlku kontinentu.
http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/141323-erdogan-usiluje-o-vetsi-pravomoci-jako-vzor-uvedl-hitlerovo-nemecko/

Nemecko_Turecko_Merkel_Erdogan_pic

Zakladatel moderního tureckého státu, Mustafa Kemal Atatürk, jeden z největších mužů 20. století, Hitlerem otevřeně pohrdal:Já jsem zotročený národ přivedl ke svobodě, zatímco Hitler svobodný národ zotročil.“
Do Turecka dokonce pozval německé vědce židovského původu, kteří na univerzitách v Konstantinopoli a Ankaře našli útočiště před pronásledováním. A to nebylo zdaleka všechno. Atatürk prohlásil: „Islám, tato absurdní teologie nemorálního beduína, je mršinou, která otravuje naše životy.
Kdyby viděl svou zemi dnes, asi by zaplakal. A ještě více znechucený by asi byl ze svého někdejšího vzoru – z evropských elit.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mustafa_Kemal_Atat%C3%BCrk

Erdogan_Merkel_joke

Porobené Evropské soustátí platí tribut. Podobně Osmanské říši platily v historii různé balkánské státy, v naději, že nebude džihád. Naděje se nikdy nesplnila. Evropu čekají strašné časy, svět čekají strašné časy. Islám přichází.

islam_is_comming_picTakže si to shrneme: Erdolf pošle do basy na základě vykonstruovaných obvinění X vojáků, kteří byli zárukou zachování sekulárního charakteru země (oficíři v Turecku ve 20. století udělali několik převratů – vždy když měli pocit, že vláda nějak moc islámuje). EU nic, nakonec armáda nemá co kecat do politiky, že jó. Erdolf silou potlačí opoziční protesty. Sluníčka nic, Turecko je už přece “jiná kultůůůra”, takže to musíme respektovat. Erdolf bombarduje Kurdy, lidi co chrabře brání své domovy před Islámským státem. Amerika nic, nakonec IS je do značné míry jejím dítětem. Erdolf sestřelí Rusům bombardér, co shazoval pumy na islamisty… a NATO se postaví za Erdolfa. Tak trochu na zvracení, což?

Diskuze:

Turecký prezident Erdogan, muž co svou zemi pomalu mění v islámskou diktaturu, vydává za vzor vládnutí nacistické Ně…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 1. leden 2016

Komentáře

comments