Povinné kvóty, trvalé každoroční přerozdělování imigrantů z pravomoci Brusele, se blíží

Vyšlo na FB 12.4.2016 – Povinné kvóty, trvalé každoroční přerozdělování imigrantů z pravomoci Brusele, se blíží. Podřídí se Vláda ČR opět bruselskému diktátu?

Petici IVČRN proti povinným kvótám a za požadavek vypsání referenda o kvótách podepsalo loni za pouhé dva měsíce 250 000 občanů ČR. https://www.ivcrn.cz/petice/ivcrn_pic_ne_kvotam_imigranti

Vláda tenkrát referendum odmítla. Naopak následně sklapla podpatky a akceptovala bruselský diktát na povinné kvóty z pilotního přerozdělovacího balíčku 160 000 imigrantů (pro ČR cca 5000). Tenkrát demagogicky „argumentovala“, že si tím prý dělá pozici pro vyjednávání o trvalých kvótách, aby tyto neprošly.
http://zpravy.idnes.cz/cesko-se-nepripoji-k-zalobe-proti-kvotam-ffp-/domaci.aspx?c=A151128_222218_domaci_ane

Trvalé kvóty ve výsledku znamenají klidně i desetitisíce a statisíce přerozdělených imigrantů (v drtivé většině muslimů) do ČR každý rok. Kvóta pro ČR je již Evropskou komisí určena na 3% ze všech imigrantů. Z loňského milionu a půl by to dělalo cca 50 000. Po slučování rodin třeba i 200 000. Například v Německu je statistický průměr čtyři dovezení příbuzní na jednoho azylanta.

KVÓTY NA IMIGRANTY- ve skutečnosti desetitisíce imigrantů do ČR ročně!

Nyní jsou tedy trvalé kvóty na stole. A je již zcela zřejmé, že Evropská komise a Merkelová se je budou snažit protlačit opět silou. Nejspíše opět mechanismem kvalifikované většiny (přehlasování) na Radě EU.
Až za pár měsíců bude ČR v Bruselu přehlasována, jaký bude postoj vlády? Zase sklapnou podpatky, jako již při předchozím přerozdělovacím balíčku a opět oznámí, že po přehlasování se již ČR bránit nebude ani trvalým kvótám?!

Nebo dají možnost rozhodnout občanům ČR v této zásadní otázce pro jejich budoucnost? Maďarsko už referendum oznámilo.
Viktor Orbán: „Vypíšeme referendum o kvótách. Za zády lidí, proti vůli lidí nelze přijímat rozhodnutí, která změní jejich životy, jakož i životy příštích generací. Kvóty na migranty překreslí etnickou, kulturní a náboženskou mapu Maďarska i Evropy.“
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1705294-prvni-referendum-o-uprchlicich-orban-necha-rozhodnuti-o-kvotach-na-madarech

Propaganda v mediích

Vzpomínáte si na tu propagandu v čele s ČT loni na jaře- „no bóže, tak ČR přijme 500 uprchlíků“. To bylo v době, kdy na stole byl přerozdělovaný balíček 60 000 imigrantů. V létě už to bylo „no bóže, tak ČR přijme 5000 imigrantů“. To bylo v době, kdy ČR byla přehlasována u balíčku 160 000 přerozdělovaných imigrantů.
A co teď? Budeme z ČT poslouchat „experty“ s propagandou „ no bóže, tak ČR přijme každý rok povinně předem neurčený počet imigrantů, kolik nám jich Brusel přidělí“???
Jen pro srovnání, co jsme o kvótách již před rokem psali na IVČRN. Že se jedná o salámovou metodu skrze pilotní balíčky přerozdělovaných imigrantů zavést trvalé každoroční kvóty na přerozdělování všech. A že to v důsledku znamená desetitisíce až statisíce muslimů do ČR každý rok. A IVČRN prý šíří hoaxy a paniku.
https://www.ivcrn.cz/kvoty-na-imigranty-ve-skutecnosti-desetitisice-imigrantu-do-cr-rocne/
https://www.ivcrn.cz/ivcrn-odmita-salamovou-taktiku-bruselu/

Dnes již legendární video jedné eurohujerky z roku 2009

„jistě souhlasíte, že je nutné bojovat s nelegální migrací a to je další důvod pro Lisabonskou smlouvu. A nevěřte zlomyslným lžím, že k nám budou posílat azylanty“

Komentáře

comments