Požadavky EU k vládě ČR ohledně přijmutí imigrantů závratně rostou!

Vyšlo na IVČRN dne 7.9.2015 (link)

Ještě nezaschl inkoust na „dobrovolné dohodě“, kterou se ČR zavázala přijmou 1500 přerozdělovaných imigrantů a už se Evropská komise vytasila s požadavkem na dalších 3000 do ČR. Takže aktuálně to má být pro ČR už 1500+3000, převážně samozřejmě muslimů, ze Sýrie, Somálska či Iráku.

Ani tím to samozřejmě nekončí. Jedná se o salámovou metodu, kdy cílem je přerozdělovat všechny imigranty-azylanty do EU. Těch bude letos přes milion a není důvod si myslet, že v příštích letech jich ubude. Podstatou kvót není salámovou metodou neustále navyšované číslo přerozdělovaných. Ale zaprvé- procentuální výměra pro ČR cca 3% a zadruhé uzákonění pravomoci Evropské komise, kdykoliv v budoucnu přerozdělovat další „balíčky“. V konečném výsledku samozřejmě všechny. Jednoduchou matematikou dojdeme k číslům jako 30 000 pro ČR ročně.

Už řadu měsíců jako jedni z mála říkáme, že se jedná o salámovou metodu. Už v době, kdy média hlavního proudu žvatlala něco o kvótě 500 uprchlíků, jsme upozorňovali, že ve výsledku to budou pro ČR desetitisíce ročně. Například zde již v květnu:
https://www.ivcrn.cz/kvoty-na-imigranty-ve-skutecnosti-dese…/

imigrace_referendum_ne

Požadujeme REFERENDUM, kde se občané ČR budou moci závazně pro státní orgány vyjádřit ke přerozdělování imigrantů do ČR. Buselem diktovaná změna obyvatelstva je naprosto zásadní věc pro budoucnost občanů ČR a mají plné právo o této věci rozhodnout ve všelidovém hlasování.

http://zpravy.idnes.cz/eu-ma-novy-plan-na-prerozdeleni-cesko-jich-ma-prijmout-tri-tisice-php-/zahranicni.aspx?c=A150907_122737_zahranicni_ert

pic_cr_obrana

Diskuze:

Ještě nezaschl inkoust na „dobrovolné dohodě“, kterou se ČR zavázala přijmou 1500 přerozdělovaných imigrantů a už se…

Posted by Islám v České republice nechceme on 7. září 2015

Komentáře

comments