Poznávejme pravdu o islámu! Loupení, únosy žen, zabíjení zajatců… i pedofilie v podání “dětských nevěst”.

Vyšlo na IVČRN dne 7.10.2015 (link)

Vyprávěla Aiša: že prorok si jí vzal za ženu ve věku šesti let, a toto manželství bylo završeno, když jí bylo devět let, a pak s ním žila po devět let (t.j. do prorokovy smrti).”
Hadíth Sahih Bukhari, svazek 7, kniha 62, číslo 64, anglicky zde:

http://www.searchtruth.com/book_display.php…

kids

Aiše bylo šest, když došlo k zasnoubení, a devět, když s ní měl Mohamed pohlavní styk. Není lepší vzor pro muslimy než Mohamed, který by měl být dle islámu napodobován všemi.

Mezi Mohamedem a Aišou nešlo o dynastickou svatbu. Zalíbila se mu už když jí bylo šest, a když si vzala své hračky a přestěhovala se do jeho domu, jeho záměr byl jasný. Přečtěte si Hadísy a Síru. Nijak to nezakrývají. A ačkoliv v těch dobách nebyly takovéto dětské nevěsty výjimkami, jako například evropské nevěsty ve věku dvanácti nebo třinácti let byly zasnubovány k utvrzení aristokratických nebo královských svazků, je velký rozdíl mezi devítiletou (zasnoubenou v šesti letech), a dívkami starými dvanáct nebo třináct let.

kviz_ivcrn_pic_mohamed

A je toho víc než jen Aiša. Byly tu nájezdy, loupení, únosy žen, zabíjení zajatců – stačí se podívat do muslimské verze Síry:

https://www.ivcrn.cz/zivot-mohameda .

Neskrývají to. Jsou s tím naprosto spokojeni. To, co nemají rádi, jsou nemuslimové čtoucí stejné texty a docházející ke zcela jiným závěrům. Takže si přejí skrývat tak mnoho těchto věcí jak to jen jde. Toto skrývání je ale stále těžší, protože všechny texty jsou na dosah jednoho kliknutí, a nakonec si je bude číst stále větší množství lidí, jak se stále větší množství nemuslimů bude účastnit největšího sebevzdělávání v lidské historii. Ne proto, že budou chtít, ale proto, že činy muslimů, v domu islámu i v domu války, to učiní nevyhnutelným.

Pouze společnost, která zná pravdu o islámu, dokáže islám zastavit.

moha_kritiky

Diskuze:

“Vyprávěla Aiša: že prorok si jí vzal za ženu ve věku šesti let, a toto manželství bylo završeno, když jí bylo devět…

Posted by Islám v České republice nechceme on 6. říjen 2015

Komentáře

comments