Pražská mešita: “Alláhu, dej zvítězit islámu a posil muslimy”

Publicista a exmuslim Lukáš Lhoťan odhaluje v Reflexu zcela skandální páteční kázání z 21. července 2017. Dokazuje, že čeští muslimové nejsou umírněná skupina a mešity jsou používány k šíření nedemokratických názorů a že sympatie k palestinskomuslimskému terorismu jsou stále živé:

Ahmad Ragab: „Při tomto našem setkání nesmíme opomenout kategoricky odsoudit to, co se děje v požehnané mešitě al-Aksá, která je prvním místem, ke kterému se obraceli věřící při modlitbě, třetím nejposvátnějším místem, jednou z mešit, ke kterým směřují muslimští poutníci. Poprvé od okupace mešity al-Aksá asi před padesáti lety dokázala tato násilná okupace uzavřít mešitu al-Aksá minulý pátek a zakázala v ní konat páteční modlitbu, svolávání k modlitbě, rozbili všechny zámky Jižní mešity (al-Qiblí), Skalního dómu, kanceláří a způsobili v nich zkázu a jiné věci provedli na tomto posvátném místě. Imámové a modlící se to odmítli. Svolávají k modlitbě a modlí se vně zdí mešity al-Aksá. Vyzýváme muslimy a vlády Arabů a muslimů, příslušné instituce a celý svět, aby se zajímali o tuto záležitost. Aby odstranili tuto křivdu způsobenou muslimům, respektovali to, co je posvátné, a vrátili práva a posvátné věci těm, komu náleží. Prosíme Vznešeného Alláha, aby vrátil mešitu al-Aksá muslimům, aby ulevil našim bratrům v mešitě al-Aksá, v Palestině, na jakémkoli místě a aby dal zvítězit islámu a posílil muslimy.“

Více zde: Reflex.cz

Muslimové z pražské mešity jsou přímo financováni z halal daně, kterou fakturují firmám jako např. Crocodille nebo Mlékárna Hlinsko. Jedná se o desetitisícové částky ročně.

 

https://www.ivcrn.cz/stop-halal-mlekarna-hlinsko-poslala-od-lonskeho-roku-jiz-70-000-prazske-islamske-nadaci/

Komentáře

comments