DŮLEŽITÉ – Pražský imám a mediální muslim Shehadeh je HLEDANÝ pro TERORISMUS

Jeden ze tří obviněných teroristů je bývalý pražský imám Shehadeh! Česká obec muslimů měla ve svém čele islámského fanatika – a nikomu to nevadilo. Ono když se podíváte na její složení, není to zase tak divné. Indície, že tu není něco v pořádku přinášíme už přes 7 let a o tomto imámovi z Pražské mešity jsme psali už v roce 2013  https://www.ivcrn.cz/trebicsky-sjezd-islamistu/ – citace “Mezi pravidelné hosty kongresu patří například duchovní pražské mešity Samer Shehadeha, který se proslavil antisemitskými projevy a hlásáním netolerance.”

Nejsmutnější je, že tento mediálně protěžovaný imám byl ukazován jako vzor tolerance – dál to znáte. Zval si ho Halík, Český Rozhlas a různé další často “apologetické” uskupení jako maskota lásky a míru. Tento maskot je ovšem opakem umírněnosti. Jeho bratr se vydal bojovat (ne sice za islámský stát, ale jeho konkurenci) jako mudžáhid a vzal si navíc ještě nejspíše českou manželku konvertitku, která ho v džihádu podporovala.

Část kázání imáma Samera Shehadeha, mohamedán jako z učebnice

Pozvali si ho do Českého Rozhasu, aby nám Čechům vysvětlil co je to islám

Otázka: pokud Halík tvrdí, že většina muslimů rozlišuje mezi islámem a džihádismem a je proti džihádismu, proč šel do spolupráce zvané "mezináboženský dialog" právě s džihádisty jako Shehadeh a Sáňka?
Otázka: pokud Halík tvrdí, že většina muslimů rozlišuje mezi islámem a džihádismem a je proti džihádismu, proč šel do spolupráce zvané “mezináboženský dialog” právě s džihádisty jako Shehadeh a Sáňka?


Zdroj a více informací naleznete zde : https://zpravy.idnes.cz/prazsky-imam-ve-sluzbe-teroristu-dlk-/domaci.aspx?c=A180122_204612_domaci_ane

 

Komentáře

comments