“Představte si situaci, že přijedete do Orientu a budete chtít změnit jejich kulturu. Tamní obyvatelé se vám přinejmenším vysmějí, nebo vás rovnou zabijí, protože jsou zvyklí to tak dělat”, pragmaticky varuje irácký exmuslim Salman Hasan

Vyšlo na IVČRN dne 22.10.2015 (link)

ivcrn_pic_imigrace_kvotyIslám používá imigraci jako zbraň, je to součást džihádu. Jde mu o to zničit místní kulturu, stejně jako to udělal na Středním východě. Irák je Mezopotámie, byla to kolébka civilizace, ale dneska se podívejte, jak to tam vypadá. Proto varuji před takovýmto druhem imigrace. Hlavně před těmi, kteří přijíždějí ilegálně…. Většina těch, kteří museli kvůli válce uprchnout ze svých domovů, zůstává v uprchlických táborech ve své zemi. Ujít 3600 kilometrů bez peněz, občanky, nebo pasu, je totiž prakticky nemožné….

Je potřeba komunikovat s těmi lidmi a ptát se jich, proč sem přišli. Nedávat jim trvalý pobyt, pouze dočasný a zakázat stavění mešit. Pokud sem utekli před válkou způsobenou islámem, tak proč ho sem chtějí nosit? Je potřeba jim říkat, že tady máme určitý systém, máme svou ústavu, kterou je potřeba dodržovat. A pokud se jim to nebude líbit, mohou odejít.

Většina Čechů uprchlíky odmítá. Jsme proto rasisté?

Myslím si, že v případě obyvatel Česka nejde o nenávist, ale o moudrost. Češi si prošli v historii mnoha složitými obdobími a nyní jsou rádi, že zde mohou žít v klidu a míru. Tudíž tady nechtějí problémy, které s sebou islám nese.
Představte si situaci, že přijedete do Orientu a budete chtít změnit jejich kulturu. Tamní obyvatelé se vám přinejmenším vysmějí, nebo vás rovnou zabijí, protože jsou zvyklí to tak dělat.

http://www.denik.cz/z_domova/drive-muslim-dnes-krestan-salman-hasan-uzdravil-me-buh-ne-allah-20151020-u4mo.html

Salman Hasan s manželkou
Salman Hasan s manželkou

Diskuze:

Islám používá imigraci jako zbraň, je to součást džihádu. Jde mu o to zničit místní kulturu, stejně jako to udělal na St…

Posted by Islám v České republice nechceme on 22. říjen 2015

Komentáře

comments