Přehled dosahu islámu v květnu 2015

Vyšlo na IVČRN dne 16.5.2015 (link)

Přehled dosahu islámu v květnu 2015:

prehled_islam_may2015

Po Arabském jaru se v některých státech s majoritou muslimů zhroutily sekulární vlády a islám tak mnohde přišel o sekulární ohlávku. V dalších se udržely (Egypt). Islámský stát (Chalífát) od roku 2014 vyvolává trvalé napětí na Blízkém východě. Další teroristická uskupení mu přísahají věrnost. Velmi nepřehledná situace je v severní Africe. Mnoho imigrantů do Evropy jsou černoši, džihád již 1300 let postupuje na jih Afriky a jak pro muslimy, tak pro nemuslimy je nejlepší variantou útěk/invaze do EU.

Austrálie invazi vyřešila, všechny imigranty směřuje na ostrov Nauru a na Papuu – Novou Guineu, odkud imigranty vrací do domovských zemí.

Hranice Evropské Unie vlastně už neexistují. Přes Řecko, Itálii a Španělsko prochází do EU tisíce muslimů denně bez jakékoli kontroly. Schengenský prostor je nechráněn, muslimové zaplavují západní část EU, což vede Evropskou komisi k šílenému nápadu, ke kvótám, jejich výsledkem by měla být islamizace islámem zatím téměř nedotčené Višegrádské čtyřky (Česká republika, Polsko, Maďarsko, Slovensko).

Na mapu se nevešla další spousta šipek – domovské země muslimských bojovníků odcházejících vést džihád na území Islámského státu. Jedná se o tisíce muslimů, kteří odešli ze Západní Evropy, poté co se zradikalizovali v tamních mešitách.

A místa, kde už vládne islám:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/…/10496942…

mista_kde_vladne_islam

Diskuze:

Přehled dosahu islámu v květnu 2015. Po Arabském jaru se v některých státech s majoritou muslimů zhroutily sekulární…

Posted by Islám v České republice nechceme on 15. květen 2015

Komentáře

comments