Překvapivý, avšak chvályhodný názorový posun ministra Babiše

Vyšlo na IVČRN dne 7.12.2015 (link)

A co si myslíte o názorech ministra Babiše?

“…souhlasím s prezidentovým názorem, že existuje nějaká souvislost mezi migrací a teroristy, a mám pocit, že tzv. Islámský stát může zneužít uprchlické vlny. Je rozhodně divné, že do Evropy míří samí mladí muži, místo aby ve své zemi bojovali proti teroristům. To nejsou typičtí uprchlíci.”

Evropa ale v prvé řadě musí být zodpovědná vůči Evropanům. Nemůžeme přece ve jménu humanity kontinent zahubit. V Bruselu má být v roce 2030 víc muslimů než Evropanů. To si u nás nedovedu představit, něco takového by naši lidé neakceptovali.

Teď do Evropy přichází řada negramotných lidí, kteří neumějí jazyk, a jak se mi svěřil šéf jedné gigantické firmy, jsou pro práci nepoužitelní. A je také otázka, jestli vůbec chtějí pracovat. V Německu by pomalu chtělo žít šest miliard lidí. Proč uprchlíci míří zrovna tam? Protože tam je nejlepší systém sociálních dávek.”

K Turecku: “…nechápu, proč se do debaty plete zrušení vízové povinnosti a obnovení přístupových rozhovorů s EU, když Turecko do Evropy nepatří.”

Ke kvótám: “Samozřejmě že jsou kvóty nesmysl a že jsou mrtvé.”

K fašizaci společnosti: ” Nemyslím si, že by docházelo k fašizaci společnosti. Lidé jen mají strach. Který rodič by ho neměl, když vidí v televizi atentáty v Paříži, jak radikálové řežou hlavy a střílejí do lidí?

Babiš_ministr

http://www.novinky.cz/domaci/388408-babis-k-migraci-se-zemanem-souhlasim.html

Diskuze:

A co si myslíte o názorech ministra Babiše?”…souhlasím s prezidentovým názorem, že existuje nějaká souvislost mezi…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 7. prosinec 2015

Komentáře

comments