Prezident Miloš Zeman si získal naši úctu svým nebojácným (skoro ojedinělým) postojem

Vyšlo na IVČRN dne 9.6.2014 (link)

V historicky zlomových okamžicích je třeba zapomenout na malé osobní spory a stát za těmi, kdo nesou kůži na trh – a náš president ji na trh nese.

Povězme si otevřeně, že to, co si Miloš Zeman dovolil, si dnes nedovoluje žádný z předpodělaných “západních státníků”.

Rozhořčení “islámské internacionály”, tedy států OIC, je navýsost vážná zpráva. Česká republika hodila ústy svého presidenta islámu rukavici do tváře. Jsme ve válce. (zdroj zde)

—-

Inu,dne 14.6.2014 jsme reagovali a psali jsme presidentovi – děkovali jsme mu za jeho statečný postoj vůči islámu.

Pišme i ministrovi Zaorálkovi – napišme mu (pokud možno slušně), co si myslíme o jeho snaživé kolaboraci.

Mail: [email protected]

VZOR DOPISU (každý si ovšem může pozměnit)

Pane poslanče, ministře zahraničí ČR,

doufám, že si uvědomujete, že se necháváte diplomaticky peskovat od jednoho z nejhorších totalitních státu na světě. Necháváte si diktovat názory od země, kde jsou lidem upírána nejzákladnější lidská práva, kde jsou lidé kvůli svým názorům či sexuální orientaci popravováni. Váš přístup k nacistickým muslimským režimům se ukázal již na případu palestinské ambasády, kde ani nález teroristických výbušných systémů nebyl důvodem k nějakému razantnějšímu postupu ze strany vašeho úřadu. Tito “lidé” právě počítají s tím, že my se jich budeme bát a budeme je chlácholit naší tolerancí, byť sama jejich víra naplňuje skutkovou podstatu paragrafu § 403 trestního zákona o hnutích potlačujích lidská práva.

Je velice krátkozraké vidět v Saúdské Arábii spojence, když tito u nás financují omezené a xenofobní zrůdy typu Alrawiho, Sáňky a Větrovce. Islamismus je zločinný systém tvořený zakomplexovanými zbabělci, kteří si Vás pro Vaše ústupky nebudou vážit, ale ještě více Vámi pohrdat.

S pozdravem,… datum, podpis

———–

inu, psali jsme i Saudskoarabské ambasádě dne 13.6.2014 (link)

Text výzvy zde

Diskuze k článkům viz jednotlivé linky

——-

A všem skeptikům, lenochům, posměváčkům apod. vzkazujeme – náš pan prezident JEDNOTLIVĚ odpověděl VŠEM pisatelům (a nebylo jich málo!) – Děkujeme pane prezidente.

palec_nahoru

Komentáře

comments