Prezident Miloš Zeman si získal naši úctu svým nebojácným (skoro ojedinělým) postojem

Vyšlo na IVČRN dne 9.6.2014 (link)

V historicky zlomových okamžicích je třeba zapomenout na malé osobní spory a stát za těmi, kdo nesou kůži na trh – a náš president ji na trh nese.

Povězme si otevřeně, že to, co si Miloš Zeman dovolil, si dnes nedovoluje žádný z předpodělaných „západních státníků“.

Rozhořčení „islámské internacionály“, tedy států OIC, je navýsost vážná zpráva. Česká republika hodila ústy svého presidenta islámu rukavici do tváře. Jsme ve válce. (zdroj zde)

—-

Inu,dne 14.6.2014 jsme reagovali a psali jsme presidentovi – děkovali jsme mu za jeho statečný postoj vůči islámu.

Pišme i ministrovi Zaorálkovi – napišme mu (pokud možno slušně), co si myslíme o jeho snaživé kolaboraci.

Mail: [email protected]

VZOR DOPISU (každý si ovšem může pozměnit)

Pane poslanče, ministře zahraničí ČR,

doufám, že si uvědomujete, že se necháváte diplomaticky peskovat od jednoho z nejhorších totalitních státu na světě. Necháváte si diktovat názory od země, kde jsou lidem upírána nejzákladnější lidská práva, kde jsou lidé kvůli svým názorům či sexuální orientaci popravováni. Váš přístup k nacistickým muslimským režimům se ukázal již na případu palestinské ambasády, kde ani nález teroristických výbušných systémů nebyl důvodem k nějakému razantnějšímu postupu ze strany vašeho úřadu. Tito „lidé“ právě počítají s tím, že my se jich budeme bát a budeme je chlácholit naší tolerancí, byť sama jejich víra naplňuje skutkovou podstatu paragrafu § 403 trestního zákona o hnutích potlačujích lidská práva.

Je velice krátkozraké vidět v Saúdské Arábii spojence, když tito u nás financují omezené a xenofobní zrůdy typu Alrawiho, Sáňky a Větrovce. Islamismus je zločinný systém tvořený zakomplexovanými zbabělci, kteří si Vás pro Vaše ústupky nebudou vážit, ale ještě více Vámi pohrdat.

Čtětě také  Výměna evropského obyvatelstva za muslimy se projevuje znechucením mnoha Němců ze státu, který jim přestává patřit.

S pozdravem,… datum, podpis

———–

inu, psali jsme i Saudskoarabské ambasádě dne 13.6.2014 (link)

Text výzvy zde

Diskuze k článkům viz jednotlivé linky

——-

A všem skeptikům, lenochům, posměváčkům apod. vzkazujeme – náš pan prezident JEDNOTLIVĚ odpověděl VŠEM pisatelům (a nebylo jich málo!) – Děkujeme pane prezidente.

palec_nahoru

Komentáře

comments