Příběh jednoho vědce

Vyšlo na IVČRN dne 19.8.2015 (link)Palmyra

Připomeňme si příběh jednoho vědce.

Chálid Asad bádal v ruinách slavného starověkého města Palmýra 40 let. Palmýra byla dobyta Islámským státem 21. května 2015. Následovaly masové exekuce stovek civilistů včetně dětí! (Syrští vědci asi udělali chybu, že také nezkusili výzvu.) Z Palmýry se však podařilo před IS odvést cennosti, což nás vrací k Chálidově osudu. IS ho měsíc držela v zajetí. Snažili se z něj dostat info, kde cennosti jsou. Bez cenností nejsou peníze a bez peněz nejsou zbraně, a bez zbraní by nebyl džihád, chápeme… Včera muslimové Chálidovi usekli veřejně hlavu. Tělo dovezli do starověké Palmýry a pověsili ho na antický sloup.

Vojsko Islámského státu je plné džihádistů, kteří odešli z Evropy bojovat za islám. Tisíce mužů, často druhá generace těch imigrantů. Muslimských imigrantů, které my tu teď tak drze nechceme.

Vědci, kteří jste odklikli (podpis to vážně není) Výzvu Vědcům – zkoušeli jste se vážně někdy dozvědět něco o islámu? O tom, co přikazuje, o tom, jak se choval při zakládání diktatury Mohamed? O tom, kam zmizeli křesťané z Blízkého východu, budhisté ze střední Asie, jak dopadlo zoroastriánství, kam zmizely desítky milionů hinduistů? Možná zjistíte, že se národ vůči islamizaci staví z pudu sebezáchovy.

http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/129025-bestie-z-is-popravili-kustoda-sbirek-v-palmyre-usekli-mu-hlavu-telo-povesili-na-sloup/
Diskuze:

Připomeňme si příběh jednoho vědce. Chálid Asad bádal v ruinách slavného starověkého města Palmýra 40 let. Palmýra byla…

Posted by Islám v České republice nechceme on 19. srpen 2015

Komentáře

comments