Příběhy brněnské mešity III – učte děti nenávidět nevěřící a bijte je…

Vyšlo na IVČRN dne 11.2.2015

Příběhy brněnské mešity III – učte děti nenávidět nevěřící a bijte je.

1) Muneeb Hassan Alrawi, předseda Ústředí muslimských obcí v České republice, kázal v brněnské mešitě o nutnosti učit děti nenávidět nevěřící (nemuslimy).

Nenávist ke všemu neislámskému je v islámu pevně zakořeněna, v Koránu se stále řeší, jak vést džidád, jak se chovat k porobeným a otrokům. Podobná kázání v mešitách Západních států přispěla ke zvýšení kriminality vůči původní populaci, nejvíce je to vidět ve Švédsku ale i problémy v Británii a dalších zemích se i přes tutlání pravdy občas dostávají do médií. A samozřejmě ti nejvíc nenávidějící dávají svou odmala naučenou nenávist skrze terorismus.

Citace: “ Tvá povinnost je v tomto období vlastně naučit ho milovat islám, aby se stal muslimem a nauč ho nenávist kufr (nevěřící)

alrawi_brno_mesita

2) Taktéž kázal o nutnosti děti BÍT, pokud odmítají žít podle diktátu islámu (naučit se modlitbu v sedmi letech). V některých muslimských rodinách jsou islámem tak poškozené přirozené příbuzenské vazby, že rodiče nebo sourozenci zavraždí dceru či sestru, která nechtěla žít dle islámu. Říká se tomu “vražda ze cti”, konstrukt newspeaku. Záznam kázání Alrawiho dokazuje, že islám poštvává rodiče proti vlastním dětem už v útlém věku. Islám je vyvoláváním nenávisti v rodině oproti všem ostatním náboženstvím a ideologiím unikátní, ani nacisté nebo komunisté nedonutili rodiče vraždit své děti, které by chtěly žít jinak.

Citace: Asi všichni znáte bratři a sestry ten výrok, od proroka Mohameda, který říká:“Naučte své dětí šahádsaláh(modlitba) v sedmi letech. A můžete je bít v deseti letech, pokud to neučiní. Ta doba, bratři a sestry, je nesmírně nebezpečná …

alrawi_mesita_brno_kazani

Stát, který nechává na svém území kázat lidi jako jako je Alrawi ideologii jako islám, je pro ostudu.

Zdroje:
http://www.reflex.cz/…/cesky-nejvyssi-muslim-alrawi-bojujte…
http://www.osacr.cz/…/sef-ceskych-muslimu-alrawi-ucte-deti…/
http://brnensky.denik.cz/…/alrawiho-kazani-proveri-urednici…

Předchozí díly:
Příběhy brněnské mešity II – zbraně a střelba

https://www.ivcrn.cz/pribehy-brnenske-mesity-ii-zbrane-a-strelba/

“Příběhy brněnské mešity I – kázání o vraždění Židů”

https://www.ivcrn.cz/pribehy-brnenske-mesity-i-kazani-o-vrazdeni-zidu/

diskuze:

Komentáře

comments