Příčinu radikalizace muslimů v Evropě vysvětlil i přes nevoli moderátorky na čt24 psycholog Jiří Brančík

Vyšlo na IVČRN dne 26.11.2015 (link)

Islámská, pardon, Česká televize si opět naběhla. Měli by oprášit komunistické totalitní příručky, jak dělat efektivní cenzuru. Jednou z největších úskalí totalitních médií jsou živé vstupy. Proto jich uvidíte stále méně, s dopředu prověřenými osobami, s těmi co mají na islám ten jediný správný názor.

Vojenský psycholog PhDr. Jiří Brančík rozmetal už první otázku moderátorky, zda se může člověk radikalizovat tak rychle (aby vraždil lidi za řevu alláh akbar). Vysvětlil, že nejde o náhlou radikalizaci, ale jedná se o dlouhodobý stav mysli daných vrahů. “Radikalizace je uložena v psychické výbavě cca 1400 let” (od vzniku islámu). “Islám je v mnoha oblastech radikální. Radikální náboj je uložený ve víře…

V tu chvíli moderátorka pochopila, že má průšvih a začala panu PhDr. Jiřímu Brančíkovi agresivně skákat do řeči. “… nebudeme se bavit na toto téma…” Moderátorka to snaží zahrát na potřebu vůdce, nebo na to, že byli frustrováni. Brančík však odpovídá, že pokud lidé z nějakého kulturního prostředí (islám) páchají terorismus opakovaně, tak se nedá hovořit o náhlé frustraci.

Moderátorka pokládá otázku, čím si člověk zdůvodní, že vraždí. Brančík excelentně vysvětluje, že v islámu vrah neodpovídá na své činy, že jeho činy řídí Alláh (Brančík zde patrně naráží na koránské příkazy verš 8:17).

A to už moderátorku opravdu rozčílilo: “proč je nutné to vztahovat, když se bavíme v obecné rovině, právě k tomuto náboženství?”

(Na této otázce se nám odhalila taktika České televize. Nevztahovat islámský terorismus na islám. Když už tedy muslimové pořád útočí, tak o tom tedy ve zprávách něco řeknou, ale jen tolik, aby se ovečky nezačaly cukat, třeba před EU diktátem kvót, které přikazují ČR přijímat právě muslimy.)

Moderátorka pokračuje: “násilí ve jménu náboženství se páchá ve světě ve jménu jiných bohů.”

Brančík se jí snaží vysvětlit, že pokud se o islámském terorismu nebudou bavit jako o islámském terorismu, tak rozhovor nemá smysl, protože žádné jiné náboženství tyto činy nedělá.

Moderátorka vytáhne zlatý triumf islamofilů. Breivika! Šílence, který prý páchal teror ve jménu křesťanství. Brančík odpovídá: “je nutné se bavit ve statistických dimenzích.” (statistické dimenze jsou, když muslimové od 2001 zavraždili pouze při teroristických akcích přes 178 215 lidí ve sto zemích, více: http://statistiky.ivcrn.cz/general ).

Příště už si ČT tázaného prověří, aby to nebyl člověk se zdravým názorem na islám, ale nějaký sluníčkářský kývač, který odkývá, že za radikalizaci muslimů může chudoba, evropané a nízké kvóty. ČT roste seznam lidí, kterých se nesmí na nic ptát.

Diskuze:

Islámská, pardon, Česká televize si opět naběhla. Měli by oprášit komunistické totalitní příručky, jak dělat efektivní…

Posted by Islám v České republice nechceme on 25. listopad 2015

Komentáře

comments