Přijali jsme muslima ze Sýrie. Teď nadává národu českému do “rasistů zkur…”

Aktualizace 23/7/2017 11:25: pan Zaki se za reakci již omluvil a svůj post smazal, nicméně pachuť zůstává. Místo aby konfrontoval islámský fundamentalismus, tedy nošení muslimských uniforem, kritizuje ty které se proti nim staví. To je špatně. Zástupy muslimů jako je Zaki nebyli ani po 1400 letech schopni reformovat islám, takže to Civilizovaný muž asi bude muset vyřešit za ně. A bude je to bolet mnohokrát více, než kdyby si islám (zásadně a od základů) opravili sami.

Staré moudro “Čiň muslimovi dobře, peklem se ti odmění” opět zapůsobilo.

Drzé muslo, které nezváno nevítáno začalo před desítkami let žít v České republice nás ve skutečnosti evidentně nesnáší a opovrhuje námi. Před patnácti lety navíc srazil pro nepřizpůsobení rychlosti jízdy tehdy sedmnáctiletého Matěje S., který na následky střetu zemřel. V jeho Sýrii by ho za to rodina oběti dost možná umlátila na místě, u nás dostal pokutu 80 tisíc.

Místo, aby svým spolumuslimkám rozumně poradil, aby chodily v civilu a nikoliv v islámské uniformě, přiznal se k nenávisti k Čechům na svém FB profilu:

Otázka je, proč si pan Zaki vybral ke svému životu jednu z nejateističtějších zemí na světě a proč neopustí republiku “plnou rasistů zkurv…”.

Komentáře

comments