Přijďte hlasitě pozdravit muslimské zbohatlíky!

Vyšlo na IVČRN 4.11:2014 (link)

Ve středu 5.11. v 16:30 půjdeme na Žofín pozdravit naše byznysmeny, kteří se budou vrhat do náručí ropných šejků. Kdo má odvahu a odhodlání k rychlé a přímé akci, přidá se k nám. Sraz je do 16:00 před Goethe institutem za Národním Divadlem, proti vstupu na Slovanský ostrov. Píšťalky a transparenty o porušování lidských práv Saúdy vítány.

ČR řeší morální stránku obchodu s Ruskem a s Čínou, ale v tichosti buduje bratrství s mnohem horší diktaturou – Saúdskou Arábií (KSA). Saúdové jsou zdaleka největším exportérem islámského fundamentalismu – wahábismu – do západní Evropy. Opravdu prodáme i svoji babičku, protože prachy nesmrdí?

V 16:30 končí hlavní program – a v tu samou chvíli začne protestní akce, poukazující mj. na skutečnost, že KSA de facto prosazuje stejné „hodnoty“ jako Islámský stát (ISIL).

Pokrytectví našich „elit“ ve vztahu k saúdskoarabské diktatuře je ostře patrné i podle docela objektivních měřítek, jakým je např. index demokracie: Švýcarsko: 9,09; ČR: 8,19; Rusko: 4,26; Čína: 3,14; Saúdská Arábie: 1,84.

Proč budeme legitimizovat obchodními styky režim v KSA, který podporuje otroctví, statisíce dělníků z Pákistánu, Indonésie a Filipín jsou bez dokladů drženy v nelidských podmínkách na stavbách, nebo v domech svých saúdských pánů, kteří je často bijí a mučí?

Saúdové popravují za stejné „zločiny“ a stejnými způsoby, jakými vraždí lidi Islámský stát – setnutím, kamenováním, ukřižováním – a to za takové trestné činy, jako je čarodějnictví, magie, odpadlictví od islámu, nebo ateismus.

Porušování lidských práv se týká i genderové segregace a nerovnoprávnosti, dokonce až to do té míry, že žena má zakázáno vyjít bez muže na ulici, řídit auto, smí být na každém kroku sledována pomocí GPS čipu a manžel se s ní může rozvést pomocí SMS. Saúdští obchodníci pohrdají vlastními ženami, o to víc považují i naše ženy za bezduché kusy masa a podle toho se k nim chovají. Jak se k tomu staví čeští muži? A jak se staví čeští politici k tomu, že obchodováním s KSA financujeme terorismus?

http://www.businessinfo.cz/cs/online-nastroje/kalendar-akci/obch-forum-nabidne-prilezitosti-k-podnikani-24043.html

Diskuze k článku viz link FB nahoře

Komentáře

comments