„Připravujeme program, se kterým budeme schopní začít vládnout,“ říká předseda BPI Martin Konvička

Vyšlo na IVČRN dne 6.7.2015 (link)

konvička“Lidi vychováváme. Každému říkáme, že problém islámu není problém rasy… Chceme jít legální cestou. Když si vezmete jakoukoli politickou otázku u nás, určitě uvidíte, že jsou politická řešení, která růstu islámu pomáhají, a ta, jež ho brzdí. Co potřebujeme? Návrat k základům, které tato země ztratila koncem 90. let. Chceme vytvářet společnost férově a nedělat lidem život zbytečně složitým. Dnešní politika je jen o vytřískávání výhod jednak na úkor EU a pak se mezi sebou hádají jednotlivé party.

Budeme politicky podporovat vše, co bude podporovat tuto zemi proti dezintegraci a proti civilizačnímu nebezpečí. Hodláme spolupracovat s každým, dokonce i se sociální demokracií, s každým, kdo to bude myslet se zemí dobře, kdo bude chtít mít obranyschopnou a silnou zemi. Budeme se ale dobře dívat, u koho slova odpovídají skutkům a kde je to naopak.”

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Martin-Konvicka-Sibenice-jsou-prusvih-kde-to-skonci-Bartosova-strana-me-ma-za-Zidaka-Jsme-hrazi-proti-extremismu-chystame-se-na-volebni-vitezstvi-382630

Diskuze:

Lidi vychováváme. Každému říkáme, že problém islámu není problém rasy… Chceme jít legální cestou. Když si vezmete…

Posted by Islám v České republice nechceme on 5. červenec 2015

Komentáře

comments