Problém je, že zatímco neorganizovaná většina se neumí odvděčit jinak než důvěrou, organizované menšiny mají těch nástrojů více, takže velmi často vítězí. ;-)

Vyšlo na IVČRN dne 12.12.2014 (link)

Koordinátorkou konsorcia nevládek pracujících s migranty je jakási Elena TULUPOVÁ. Celkem recentní imigrantka do České republiky z Ruska – na první pohled působí jako sympatická žena. Vzdělaná, s rodinou.

Stud ale zřejmě vůbec nezná – nebo vám přijde v pořádku jako EKONOMICKÝ IMIGRANT (viz článek), kterému naše společnost leccos dala organizovat dovoz zástupů ortodoxních muslimů z oblastí, kde jsou celkem pravidelně mezi sebou na nože a kalašnikovy? A s čím většinová společnost zřetelně nesouhlasí?

Nám tedy ne. Doufáme, že zatím nemá občanství. Podáme podnět na MPSV a Cizineckou pro zrušení trvalého pobytu. Protože tohle se opravdu nedělá.

V článku:

“Neměla jsem pocit, že výsledky mé práce někdo potřebuje a také finanční podmínky byly velmi špatné. “

“Zřejmě pochopil, že vědecká práce v Petrohradě není příliš perspektivní a měli jsme dítě, což znamenalo větší odpovědnost, takže jsme museli zvažovat lepší pracovní podmínky. Kromě financí jsme uvažovali také o prostředí, o vstřícnosti vůči matkám, dětem, jaké školky a školy jsou dostupné atd. Rozhodně je tady ten systém pro děti mnohem lepší.”

http://www.zenyaveda.cz/prectete-si/rozhovory/elena-tulupova

2014-12-12_13-54-22

Diskuze k článku viz link FB nahoře

Komentáře

comments