Proč by multikulturalisté a odpůrci xenofobie neměli obhajovat islámismus paní učitelky.

Autor: Albert

Proč by multikulturalisté a odpůrci xenofobie neměli obhajovat islámismus muslimské paní učitelky.
Ve vzrušených diskuzích na internetu zaznívá, že paní učitelka, kterou multikulturalisté obhajují, byla ještě nedávno křesťanka, ale že za rok ji možná potkáme u Mormonů, Buddhistů nebo jinde. To si nemyslíme. Paní učitelka se prohlásila muslimkou sice nedávno, jenže jde o to, že se pevně rozhodla (sama?) pro islámismus, čili radikální verzi islámu, která je bohužel pro nastupující evropský islám a jeho konvertity charakteristická. Paní učitelka mluví o svých nových “sestrách”, které jí v její konverzi pomáhají. Jenže islámismus není jediná možnost praktikování islámu. V různých zemích světa žijí a na veřejnosti se pohybují miliony muslimek v normálních šatech odpovídajících místní kultuře, upravených účesech s šátkem nebo i bez šátku, které se bez problémů zapojují do veřejného života. Takto by mohla vypadat i pracovat muslimská paní učitelka, kdyby chtěla.

Stejně jako islámismus není jediný možný islám, tak hidžáb na hlavě muslimské paní učitelky není obyčejný šátek. Ani její nové šaty nejsou obyčejné šaty, podívejte se na ně. Hidžáb je důmyslná kukla schovávající vlasy, čelo a krk. Tato kukla bývá ozdobně zakrytá omotaným velkým šátkem. Hidžáb, speciální stejnokroj zakrývající ruce, nohy a tvar těla, sektářská rétorika a způsob myšlení jsou znaky příslušnosti k islámismu – ideologii, která nadřazuje svoje vlastní pravidla nad zákony civilizovaného světa.

Islámismus je xenofobní a monokulturní ideologie. Islámismus proto nemá nárok, aby se pro sebe domáhal multikulturních práv a protixenofobní ochrany, protože sám se tak nechová. Cílem islámismu je likvidace všeho neislámského kvůli údajnému nesouladu s islámem. Evropský islámismus, radikální islám, je financován a podporován ze zahraničí, především Saúdské Arábie, jak dokazuje studie z časopisu US Military Academy: National Security and the Future,1-2 (9) 2008, str. 39.

Neměli bychom obhajovat a podporovat formu vyčlenění se muslimské paní učitelky z naší společnosti, jak to sama s pomocí svých nových “sester” předvádí, protože právě takto se islámismus rozšiřuje. V tomto případě vyvoláváním soucitu s jejím osobním trápením. Pomoc pro muslimskou paní učitelku musí vypadat jinak. Měli bychom bránit naši civilizaci nejen pro sebe, ale i pro neislámistické muslimy, aby i oni spolu s mnohými jinými mohli v naší multikulturní civilizaci spokojeně bez xenofobie žít.

Jak vypadá radikální evropský islám, ve zkratce islámismus, který je k evropské civilizaci nepřátelský, potvrzují následující slova prvního prezidenta bývalé jugoslávské republiky Bosna i Hercegovina:

Historie nezná žádné skutečné islámské hnutí, které nebylo současně politické hnutí. To proto, že islám je víra, ale současně také jedna filosofie, jedna morálka, jeden pořádek věcí, jeden styl, jedna atmosféra – jedním slovem, jeden integrální způsob života. Nelze islámsky věřit, ale neislámsky pracovat, hospodařit, bavit se, vládnout. … Islám není pouze náboženství. V tomto bodě, který označuje skutečný mezník v evoluci učení víry, se islám odlišuje od všech ostatních náboženství, doktrín i filozofií života. napsal Alija Izetbegović v knize Islámská deklarace, kapitola Víra i zákon: Islámský pořádek.

Během nedávných jugoslávských válek se do České republiky přistěhovalo z důvodu jazykové i kulturní příbuznosti mnoho lidí bosenskomuslimského původu. Proto bychom měli možnou hrozbu bosenské verze islámismu placenou ze saúdskoarabských peněz brát velmi vážně.

Je tedy učitelka v hidžábu demokraticky smýšlející muslimka, nebo už islámistka? Podle všech indicií islámistka. Jenže islámismus (politický islám) je v dnešní době důsledkem utužování islámské víry, bez islámu by nebyl možný a objeví se všude, kam pronikne islám.

další čtení:

Islamic inquisition, http://www.civilcourage.hr/the-islamic-inquisition/

Islamska deklaracija, http://www.scribd.com/doc/14683785/Islamska-deklaracija-Alija-Izetbegovic

Radical Islam on Europe’s Frontier – Bosnia & Herzegovina, US Military Academy, hrcak.srce.hr/file/33311

Proč opravdu nemůžu tolerovat islám, http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/3673-proc-opravdu-nemuzu-tolerovat-islam.aspx

Komentáře

comments