Proč je třeba přijít na dnešní demonstraci? II.

Vyšlo na IVČRN dne 30.6.2015 (link)

10984995_10153459408992938_60519021184627036_n

Proč je důležité přijít v úterý 30.6. na demonstraci?

Přátelé, je to prosté: Už jde opravdu do tuhého. Otevřeně říkám: Nikdo z nás nečekal, že se Evropa začne sypat takhle rychle.

Ještě v lednu jsme v užším kruhu administrátorů IVČRN debatovali, jestli máme spíš 5, nebo 20 let, ale je to tu. Pokud nás vláda opravdu podrazí – a vypadá to, že přesně tohle má v plánu, zásadním způsobem se zhorší celospolečenské klima a zejména bezpečnostní situace v naší zemi. Nenechte se uchlácholit, že jde o pár tisíc lidí – skrze slučování rodin a samozřejmě setrvalý tlak EU na přijímání stále nových a nových “uprchlíků” se bude jednat o desítky tisíc osob.

Jako člověk, který se v IVČRN angažuje už poměrně dlouho, jsem byl pochopitelně už vícekrát ve formálním i neformálním kontaktu s bezpečnostními či represivními orgány tohoto státu – různá udání, ale i výhrůžky, na nás prostě lítají ze všech stran. Naštěstí musím říct, že silové složky až na nepatrné výjimky stojí na stejné straně barikády a chovají se maximálně korektně. Co je ale horší – oficíři, lidé s výcvikem, kteří mají přístup k utajovaným skutečnostem, vidí situaci v podstatě STEJNĚ, jako my. Kéž bychom byli banda paranoidních magorů, ale nejsme. Situace je podle názoru těch nejzasvěcenějších špatná už dlouho a dále se zhoršuje.

Poláci a Slováci na tom nejsou o nic lépe, už se však vyjádřili, že poskytnou azyl především, ne-li výhradně, uprchlíkům křesťanským – u těch existuje určitě vyšší šance na solidní integraci, než u fanoušků práva šaria. Od premiéra Sobotky jsme se ale i přes opakované dotazy podobného prohlášení nedočkali.

Bude tedy ČR importovat (jednotky? desítky? stovky? – nikdo neví) spících buněk IS prostě proto, že vládě je milejší pokrytectví politické korektnosti, než ty nejzákladnější zájmy našich občanů? V zádech mají pana prezidenta a přesto mluví o islámu ještě cudněji, než o sexu na nedělním obědě s babičkou. Hlavně neříct nic kontroverzního, hlavně nikoho vlivného nenaštvat! Je mi z takové zbabělosti zle.

Spoluobčané, přátelé, souhlasíte ve všem podstatném s naší iniciativou, můžete si udělat volno a přesto nepřijdete? Že máte příjemnější věci na práci, že demonstrace nic neřeší? Povím vám sladké tajemství: Bez vás, úplně normálních slušných lidí, nejsme NIC. Zapomeňte na to, že by Konvička + řádově desítky těch nejaktivnějších kolem něj porazili islám v této zemi. To ani omylem.

Přijďte, nebo běžte k čertu.

Ano, nakonec vyhrajeme. Ale na každém jednom z nás záleží, jestli to bude tady, v české kotlině a moravských úvalech demokratickou cestou, nebo za cenu občanské války. Je na vás a vašem svědomí, jak se k tomu postavíte.

Jiří Barták, Blok proti islámu

https://www.facebook.com/events/399772460224531/

bartak

Diskuze:

Proč je důležité přijít v úterý 30.6. na demonstraci?Přátelé, je to prosté: Už jde opravdu do tuhého. Otevřeně říkám:…

Posted by Islám v České republice nechceme on 29. červen 2015

Komentáře

comments