Proč je třeba přijít na zítřejší demonstraci? I.

Vyšlo na IVČRN dne 29.6.2015 (link)

Proč je třeba přijít na zítřejší demonstraci?

10984995_10153459408992938_60519021184627036_n

Jistě jste zaznamenali vývoj okolo Petice IVČRN / BPI „proti kvótám“.

150 000 podpisů sebraných za 5 týdnů, to vše bez jakýchkoli grantů, placeného aparátu, za skoro kompletní mediální blokády. Vzepětí občanské aktivity, jakou naše země léta neviděla.

Sobotkova vláda si s Vašim názorem, se svými občany, ukázkově vytřela zadek, když kvóty odmítla, ale současně slíbila přijímat takzvané uprchlíky „dobrovolně“. Učinila to s arogancí sobě vlastní těsně před prázdninami, kdy má většina občanů příjemnější starosti. Vidíme zde jasný kalkul, že se ostří občanského odporu během léta otupí a národ se smíří s ortelem, který nad ním vláda podepsala.

Situace je vážná. Za bezpečnost v naší zemi, za možnost kritizovat islámskou ideologii bez hrozící šikany, vděčíme tomu, že zde máme islámců relativně málo. Jakmile se zvednou stavidla imigraci, dostaneme naši zemi – přes kontakty mezi migranty, přes tvz. slučování rodin, přes kladení dalších požadavků – na sestupnou spirálu, vedoucí k pouličnímu násilí, zastrašování a umlčování kritiků a nakonec k hrobovému tichu, jaké k nám doléhá ze západní Evropy.

To nesmíme připustit.

Sobotkova vláda zradila své voliče, vysmála se vůli lidu, odmítla se řídit dlouhodobým zájmem státu. Blok proti islámu je připraven přijmout odpovědnost. Budeme naši zemi, bezpečnost našich občanů, před islámskou rozpínavostí chránit. K tomu ale potřebujeme vaši podporu.

Zítřejší demonstrace má ukázat vládě, že jsme tady, jsme akceschopní, jsme připraveni se za své svobody postavit. Že nepolevíme ani o letních prázdninách, že naše hnutí neodumře, že zvítězíme.

Přátelé, přijďte na demonstraci v co nejhojnějším počtu – vláda musí vidět, že s politikou podrazů daleko nedojde, já sám potřebuji cítit vaši podporu.

Martin Konvička, předseda Bloku proti islámu.

událost: https://www.facebook.com/events/399772460224531/

konvička

Diskuze:

Proč je třeba přijít na zítřejší demonstraci? Jistě jste zaznamenali vývoj okolo Petice IVČRN / BPI „proti kvótám“. …

Posted by Islám v České republice nechceme on 29. červen 2015

Komentáře

comments