Programový škodič společnosti z (pseudo)lidskoprávních „neziskovek“ je horší muslima

Vyšlo na IVČRN dne 5.8.2015 (link)

Občanská iniciativa IVČRN 7 let bojuje proti odporné ideologii jménem islám. Z důvodů poznání, že islám je největší hrozba dnešní doby pro svobody a životy každého z nás. Po celou tu dobu zároveň tvrdíme, že nejde o primární boj proti lidem. I muslimové jsou značnou měrou obětí této ideologie, která vymývá mozky od dětství, hlásá svou replikaci „po krvi“ od otce a za zavrhnutí (odpadnutí) stanovuje brutální tresty.

To ovšem neznamená, že se nebudeme bránit masové imigraci muslimů jako nositelům ideologie islámu. Objektivní pochopení stavu muslimů neznamená, že nositel islámu je méně nebezpečný. To platilo pro hitlerjugend, pro Pavlíka Morozova a platí to i pro muslimy dnes. Navíc nelze rezignovat na primární odpovědnost každého jedince za to co vyznává. I při vědomí vlivu a působení totalitní ideologie islámu. To by vedle naprosto sebevražedného přístupu zároveň znamenalo popření lidství, rozumových schopností a svobody vůle.

neziskovky

 

Co ovšem pak říci na všechny ty vyžírky z (pseudo)lidskoprávních „neziskovek“, co se na šíření islámu v Evropě i ČR podílejí valnou měrou? Jsou krom prachsprosté hmotné zainteresovanosti rovněž pod vlivem nějaké ideologie? Velmi často asi ano- neomarxismus, multikulturalismus, dokonce lze dovodit u některých kusů i programově vypěstovanou oikofobii (nenávist k vlastní zemi a společnosti). Ale určitě ne nedobrovolně a nesvobodně, jako řada muslimů.

Takže shrnuto: Programový škodič společnosti z (pseudo)lidskoprávních „neziskovek“ je horší muslima.

ivcrn_demo_proti_syr_uprchlikum

 

http://zpravy.idnes.cz/konsorcium-nevladnich-o…/domaci.aspx…

Diskuze:

Občanská iniciativa IVČRN 7 let bojuje proti odporné ideologii jménem islám. Z důvodů poznání, že islám je největší…

Posted by Islám v České republice nechceme on 4. srpen 2015

Komentáře

comments