Prohnilá Belgie: Nejhorší salafistická sebranka si tu staví ghetta a… nikdo nic nedělá. Všichni řeší migranty

Vyšlo na IVČRN dne 19.11.2015 (link)

Belgie, země z hlediska počtu obyvatel téměř stejná jako Česká Republika, hlásí 500(!) vlastních džihádistů účastnících se bojů v Sýrii. Do popředí světové pozornosti se dostala muslimská čtvrť Molenbeek, odkud pocházela část pařížských atentátníků.

Ptejme se, co naši legislativci a politici dělají s nově vznikajícím ČESKÝM islámským ghettem v Modlanech u Teplic. Dovolíme machometánům, aby si v klidu a soukromí řešili myšlenky na džihád? Budeme pak znovu “překvapeni”?

Jak se i mezi ostatními muslimy říká, ti z okolí Perského Zálivu, tedy ze Saudie, Kataru, Jemenu, kteří k nám jezdí, patří k tomu nejradikálnějšímu a nejzabedněnějšímu co islámská umma kdy povila. Oni jsou ti hlavní hybatelé a sponzoři celosvětového džihádu.

Nakonec to je na samotných hostech (a zejména na jejich striktně zahalených ženách) teplických lázní vidět – o žádné islámské reformátory se rozhodně nejedná.

Nejhorší salafistická sebranka si tu staví ghetta a… nikdo nic nedělá. Všichni řeší migranty.

belgie_pic

http://zpravy.idnes.cz/bruselsky-molenbeek…/zahranicni.aspx…

Diskuze:

Belgie, země z hlediska počtu obyvatel téměř stejná jako Česká Republika, hlásí 500(!) vlastních džihádistů účastnících…

Posted by Islám v České republice nechceme on 18. listopad 2015

Komentáře

comments