Projevy řečníků z demonstrace IVČRN 18.4.2015 v Teplicích

bartak1Ing Jiří Barták, IVČRN:

“Přátelé!

Pseudohumanisti nám stále předhazují, že islám odmítáme, protože ho neznáme, protože jsme se vlastně s žádnými muslimy nikdy nesetkali. Inu, žádné jiné město v České republice není islámem „obohaceno“ tak intenzivně jako Teplice a v žádném ji
ném městě naší vlasti není odpor k islámu tak silný. Jeden by se skoro chtěl zeptat, kde udělali soudruzi pseudohumanisti chybu?

Když IVČRN loni v létě organizovalo petici proti Ústředí muslimských obcí, měli jsme po celé zemi desítky petičních míst. Celkově nás podpořilo skoro 25.000 lidí – z toho přes 5.000 zde v Teplicích. Se sympatiemi jsme se setkali všude, ale jen v tomto městě, v Šanovském parku, vítali místní teenageři náš petiční stánek, stánek s půlmetrovou přeškrtnutou mešitou, hlasitým potleskem a viktorkami – symbolem vítězství.

Jak víte, tohle vzepětí občanské společnosti, jedno z vůbec největších od r. 89, bylo úspěšné. IVČRN mělo interpelaci v Poslanecké sněmovně a muslimové si tu nesmějí legálně zřizovat náboženské školy, provádět systematicky propagandu v armádě, ve věznicích atd. Je to vítězství nás všech a ještě jednou vám za to z celého srdce děkuji.

Přátelé, pokud jste vy, tepličtí občané, vloni takto masivně podrželi tuhle zemi, pak tahle země má nyní povinnost podržet vás.

Teplice jsou laboratoří České republiky. To, jak se dokážeme, nebo nedokážeme s islámskou invazí vypořádat zde předznamená, jak dopadne celá naše vlast. Tuhle bitvu nesmíme prohrát. IVČRN proto nyní bude mít jako jednu ze svých hlavních priorit propagaci petice proti tzv. Třešňákovu mrakodrapu.

Nechci vám slibovat modré z nebe. Bude potřeba plno mravenčí, rutinní práce. V boji nejen proti Třešňákovu mrakodrapu, ale i proti islamizaci jako takové, může pomoci opravdu každý.
Zavolejte nebo napište e-mail na radnici a domluvte si schůzku s primátorem, nebo s nějakým zastupitelem, kterému alespoň trošku věříte a řekněte jim svůj názor na islamizaci. Běžte za hejtmanem, za šéfem státní či městské policie a chtějte, aby v praxi vynucovali dodržování platných zákonů a vyhlášek padni komu padni. Zajděte za poslancem nebo senátorem do jejich regionální kanceláře a povězte jim hezky z očí do očí, jak to vidíte. Oslovte jakéhokoliv vlivného člověka ve svém okolí – podnikatele, faráře, učitele a dejte jim knihu Právo šaria pro nemuslimy. Běžte se o lázeňské sezóně projít s pár přáteli do Šanovského parku s izraelskou vlajkou. Nenechte se odbýt a nepolevujte.

Vím jak nudně to zní. Vím, že pro velkou většinu z vás není přirozenou polohou leštit někde kliky a demonstrovat. Pro mě nebo pro Martina Konvičku taky ne, ale funguje to.

Přesně díky těmto malým krůčkům se ale v posledním roce strhla v této zemi ohledně islámu lavina. Zástupce IVČRN zvou do televize. Předsedové významných politických stran se vyjadřují k islámu. V Poslanecké sněmovně právě teď leží náš návrh novely zákona o církvích, který má za cíl fanouškům šarie pěkně zatopit. Torpédujeme posílení pravomocí ombudsmanky Šabatové, snažíme se zakázat halal porážku, maso ze zvířat záměrně podříznutých za plného vědomí, které prodává v kebabárnách.

Bez aktivní podpory vás, úplně normálních, slušných lidí, ale nic z toho neprosadíme. Politici, akademici, úředníci, novináři – ti všichni musí cítit tlak, obrovský tlak odspodu. Pak uspějeme. Ano, do lodi ještě stále teče, ale taky roste počet těch,
co přestali na ten strašnej bordel jen nadávat, zvedli zadek a začali pumpovat. Každý jeden aktivní člověk má cenu zlata.

Přátelé, nenecháme vás v tom. Ať žije Česká republika!”

————————————————————————–

-bude průběžně aktualizováno! –

Komentáře

comments