Propaganda islámu na českých školách 1.díl

Muslimové a islamofilové, zejména z řad religionistů, rozjíždějí novou kampaň muslimové.cz k propagaci islámu v českých školách. České děti tak budou po vzoru „vyspělého západu“, rozuměj vyspěle islamizovaného, od útlého věku oblažovány nekritickou propagací „krás“ islámu. První ovečky dostanou dokonce zaplaceno za to, že se stanou tváří v materiálech této propagandy. islampropaganda

Program pro školy je údajně zaměřený na „seznámení se s islámem, prevenci předsudků a xenofobie a rozvíjení schopností kritického přijímání informací“. Což je vysloveně cynický popis pro propagaci „krás“ islámu s přednáškovými tématy jako například „Cesty mladých českých žen k islámu“ za účasti zapálených konvertitek k islámu.
Přednáška „Cesty (nejen) českých žen od islámu“, založená na zkušenostech exmuslimů s odvrhnutím islámu a s reakcemi muslimů, samozřejmě v podobném multikulti projektu nemá místo…

Už jen pročtení úvodních kapitol na stránkách projektu napoví mnohé. Nesou se v duchu bezbřehé relativizace a bagatelizace programové (věroučné) nenávisti islámu ke všemu neislámskému a islámsky neideálnímu. Tedy pokud je vůbec i jen okrajově zmíněna. Autoři si sice přímo netroufnou například popřít věroučně zakotvenou podřadnou pozici ženy v islámu, ale téma převedou na jakousi subjektivní a těžko definovatelnou „úctu muslimů k ženám“. Podobně účelově je postupováno u všech dílčích témat. Samozřejmě vše doplněno více či méně explicitním poukazováním na tzv. islamofobii, která je podle autorů v podstatě tou jedinou kaňkou na problematice islámu a té nebýt, tak jsou světlé zítřky nadohled.

Člověka znalého spojené islamo-multikulturní fronty nepřekvapí, že za celou akcí stojí známá individua.
Namátkou uveďme Kláru Popovovou studentku religionistiky vycepovanou Bronislavem Ostřanským. Tento „expert na islám“, který dle vlastního přiznání „lakuje islám na růžovo“ a když mu zbude čas, po vzoru domovních důvěrníků z dob minulých píše udavačské hanopisy zaměstnavatelům protiislámských aktivistů, projekt samozřejmě vychvaluje. Své požehnání dodal i další „expert na islám“ Luboš Kropáček, který si kolaboraci s totalitními režimy a ideologiemi odzkoušel již v roli agenta STB. 
Nesmí chybět ani další „expert na islám“, tentokrát za Strany zelených- Šádí Shanaáh, který nedávno pořádal „konferenci o islamofobii“ za peníze Kuvajtské ambasády, tedy státu, který kritiku islámu, svobodu víry či nevíry (ateismus) postihuje mnohaletými tresty vězení.
V týmu je i konvertitka k islámu Kateřina „Gamal“ Richterová, vycepovaná na madrasách v Zálivu. Jak vyplynulo z jejich uniklé korespondence, jako příkladně propagandisticky vybavenou muslimku k obhajobě islámu, tuto vyslal svého času předseda Brněnské mešity Muneeb Hasan Alrawi do pořadu Na vlastní oči, pojednávajícím o exmuslimce, které bylo v ČR muslimy vyhrožováno. Tentýž Alrawi, který vyzývá k bití dětí, co se nemodlí k Alláhu a v jehož mešitě se káže o vraždění Židů či demokracie a rovná práva žen označují za bludy. Je skoro záhadou, proč ten v týmu chybí, do kolektivu by zapadl.

Rovněž financování této propagandy mluví za vše. Krom záštity a nejspíš i nějakého grantu Ministerstva školství ČR, to dále jsou:
-Anna Lindh Foundation, součást Euromed (středomořské partnerství). Tento projekt EU pro „mezikulturní dialog“ s islámskými zeměmi má za cíl a pracuje na přísunu 56 až 80 milionů imigrantů a islámských zemí do EU v letech 2010 až 2050.
-Americká ambasáda v Praze. Proč zrovna ta by bylo na samostatný rozbor, ale stačí si vzpomenout na vynikající vztahy USA s wahabistickým režimem Saudské Arábie či si přebrat skutečnost, že ambasáda USA v Praze pořádala již několik oslav ramadánu s muslimy v ČR.
-INSAAN, Česko-arabské centrum kulturního dialogu. Jedná se o NGO již zmíněného Šádí Shanaáha.
-Městská knihovna v Praze (poskytuje prostory)

Propagandistickou kampaň cílenou na děti podporují i extremisté ze skupiny „Šaría pro Česko“, kteří krom prosazování šaríi v ČR prosluli i verbováním džihádistů do Syrské občanské války.2014-01-15_00-02-34

Doufejme, že studenti této nechutné propagandě islámu na českých školách nepodlehnou a že rodiče menších dětí se důrazně postaví proti jejich indoktrinaci.
Vyzýváme všechny, kterým není lhostejný osud naší země a českých dětí, aby vyjádřili jasný odmítavý postoj k této propagandě islámu na českých školách u osob a institucí na kampani participujících.
Britové si nejspíš před cca 20 lety taky většinově mysleli, že nejde o nic hrozného a dnes je jim vyhrožováno, že pokud nepošlou své dítě na seminář o islámu, bude mít jejich dítě v záznamech, že je rasista a potáhne se to s ním celý život.

Pokud jste také tak znechuceni, tak tady jsou kontakty na uvedené instituce:

Muslimove.cz (Klára Popovová): [email protected]z
České ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: [email protected]
Městská knihovna v Praze: [email protected]
Anna Lindh Foundation – Euromed: [email protected]
Evropská unie: email formulář
Americká ambasáda v Praze: fb, tel.
INSAAN [email protected]

Komentáře

comments