Protest proti podpoře aktivit Saudské Arábie radnicí Prahy 1

Protestujeme a jsme rozhořčení nad rozhodnutím radnice Prahy 1 oficiálně zaštítit akci nesnášenlivé a striktně monokulturní Saudské Arábie!

Konkrétně tuto akci zpracovala pí. Zuzana Mocová (referent odboru dopravy), schválil p. Czital Ludvík (vedoucí odboru dopravy) a akcí provázel starosta za TOP 09 pan Oldřich Lomecký.

Praha opět podporuje činnost Saudské Arábie, největšího podporovatele terorismu na světě. Minule byla SA čestným hostem(!) knižního veletrhu a dnes jsou to – Zázraky pouště.

Protestujeme proti podpoře takového režimu. Na jedné straně Praha podporuje lidská práva v Tibetu a na druhé straně podporuje stát který nemuslimskými a ženskými právy zcela pohrdá a snese srovnání s nejméně demokratickými státy jako je třeba Severní Korea.

Záznam z akce: zde 

Malá ukázka saudské tradice : Veřejná poprava

Nedávno stejní lidé kteří povolili tuto akci Saudské arábie propagovali  “Týden svobody”. Není to úsměvné?!

Stejně jako v tomto případě se nechávaly podporovat různé instituce plukovníkem Qaddáfím a jeho syny. V současnosti to je problém a vyšetřují to orgány činné v trestním řízení a zodpovědní lidé např. na univerzitách jsou zbavováni funkcí.

obrázek: nemuslimové nesmí do měst Mecca a Medina:

 

O skupině CZDL: Czech Defence League o.s. se staví na obranu sekulárního státu s demokratických vládním zřízením, ústavou zaručující lidská práva a rovnost lidí bez rozdílu pohlaví, vyznání a sexuální orientace proti totalitním ideologiím a islámu jako nejagresivněji se šířící ideologii současnosti.

Komentáře

comments