Protest proti byznysu s teokratickou Saúdskou Arábií

Přinášíme vám komplexní report ze včerejší akce proti byznysu s teokratickou Saudskou Arábií, která k obchodu vždy přidává i “něco navíc” a tím je islám.


Nutno podotknout, že z každé obchodní transakce muslimové odvádějí desátky na islamizaci, tzn., že miliardy dolarů jdou na podporu terorismu, vydávání učebnic pro islámské školy v zemích Západu atp.

Je potřeba si uvědomit, že Saúdská Arábie je svojí úrovní demokracie plně srovnatelná se Severní Koreou a je daleko i za Čínou a Ruskem, proti kterým se politici tak rádi vymezují.

O akci jsme se dozvěděli velmi pozdě, proto jsme začali s její propagací pouhý den předem, přestože se o ní málokdo dozvěděl, přišlo v jednu chvíli až 28 lidí.

Oficiální část protestu se konala od 16:30 do cca 18:30, na akci byly projevy, výmluvné transparenty, vlajka imitující tu oficiální Saúdské Arábie a textem: „ISLÁM JE LEŽ, MUHAMMAD ZLOČINEC, KORÁN JE JED”, což se Saudům opravdu nelíbilo. Jeden dokonce vystoupil z limuzíny a od plic nám nadával. Alláhu žel jsme mu nerozuměli.

Rozdávali jsme účastníkům byznys akce a kolemjdoucím letáky se shrnutím našich argumentací, které nejednoho obchodníka, podle výrazu ve tváři, donutily k zamyšlení. Také jedna samolepka se zmíněnou vlajkou byla vylepena na diplomatické auto, tak snad jsme je trochu naštvali a narušili jejich skvělý pocit z byznysu v České republice.

Zajímavým detailem bylo, ze manželky byznysmenů neřešily islám ani to, že by je či jejich dcery v případě znásilnění v Saúdské Arábii uvěznili, obvinili z nedovoleného sexu a bičovali, ale s dárkovými taštičkami od saudských misogynů odváděly řeč na problematiku lidských práv v Číně.

Fotografie z akce zde

Videozáznam z akce zde

Oficiální stránky akce zde, zde

Sponzoři zde, zde

Diskuze na facebooku k tématu zde, zde, zde

czechsaudi.cz
czechsaudi.cz

Tabule hanby:
FireShot Capture - Czech-Saudi Business Forum I » PA_ - http___www.czech-saudi-forum.cz_cs_partneri_

English version

Komentáře

comments