Průzkum organizace Migrationwatch ukázal, že všichni přistěhovalci rozhodně přínosem pro Velkou Británii nejsou

Vyšlo na IVČRN dne 22.7.2015 (link)

Po dlouhé snaze “neházet imigranty do jednoho pytle” byla vypracována analýza uplatnění imigrantů v Británii. Přistěhovalci ze zemí bývalého východního bloku jsou na tom podle ní lépe než kdejaký rodilý Brit… zatímco nejmenší uplatnění mají Pákistánci a Bangladéšané.

Britská organizace Migrationwatch prosazující přísnější pravidla pro přistěhovalce realizovala průzkum, který popírá tvrzení vlády a aktivistů, že jsou imigranti přínosem pro britskou ekonomiku. „Tyto studie totiž vůbec neřešily, odkud přistěhovalci do Velké Británie přišli. Naše zpráva čítající 44 stránek je tak skutečně průkopnickou analýzou přesně popisující hospodářské dopady imigrace,“ konstatuje Migrationwatch. Ke zveřejněným výsledkům se vyjádřil také její předseda lord Green z Deddingtonu. „Jasně se ukázalo, že všichni přistěhovalci rozhodně přínosem pro Velkou Británii nejsou,“ uvedl lord Green.

Výzkumníci z University College v Londýně spočítali, že mimoevropští přistěhovalci stáli britskou státní pokladu v letech 1994–2011 plných 120 miliard liber. Migrace z východní Evropy však přinesla ekonomice za stejnou dobu 4,4 miliardy liber.

unnamed (4)

Zpráva z The Telegraph: http://www.telegraph.co.uk/…/Immigrants-more-likely-to-clai…

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ve-Velke-Britanii-probehl-vyzkum-ktery-velmi-rozzuri-pristehovalce-384997

Diskuze:

Po dlouhé snaze “neházet imigranty do jednoho pytle” byla vypracována analýza uplatnění imigrantů v Británii. Přistě…

Posted by Islám v České republice nechceme on 21. červenec 2015

Komentáře

comments