Ranní zamyšlení

přátelé, o běsech islámu se dá napsat nespočet článků, stohy knih, dokumentovat terabyty videí s týráním, masakry a popravami, že by i Hitler se Stalinem dostali mindrák. Diskutovat mezi sebou – námi obeznámenými s ovocem islámu, je – a myslím to dobře trošku ztráta času. Jsme uzavření v bublině. Nemyslím, že je špatné sdílení informací, ale to, že přesvědčovat přesvědčené nepřinese žádný efekt. Oslovme nepřesvědčené, ti totiž již brzy mohou zjistit, že dík novým sousedům má jejich dům jen zlomek ceny, že díky novým sousedům má zlomek ceny i jejich dcera. Že, dopravní nehoda je podstoupitelné riziko, kterému mohl jedinec i předejít, narozdíl od bomby v metru. Nebo, že se jim dítě nevrátí ze školy, protože Aláh Akbar a Kalašnikov…
Obchodníci nebudou prosperovat, samopal v nákupním centru, nebo vypálený obchůdek, to davy zákazníků netáhne.

O Vánočních trzích a sváteční atmosféře si budeme možná už jen vyprávět, pěkně potichu, za zamčenými dveřmi a u svíček.

Blíží se volby, politici tradičně slibují hory doly. Slibům nevěřte, nikdy je nesplnili a nikdy je nesplní. Potřebují Vás JEN A POUZE na vhození volebního lístku do urny, po tom jste pro ně na další 4 roky zas jen otravnou lůzou.
Ale zkuste je kontaktovat, dotazovat se jich na jejich postoj k islámu – tedy zda jsou volitelní alespoň z tohoto hlediska.

A zkuste mluvit, nebojte se mluvit o islámu s ostatními lidmi, nejen s přáteli, ale i s těmi co potkáváte až tak rutině, že je téměř nevnímáte. Od prodavaček, po řemeslníky či sousedy. Mluvte zprvu opatrně, jen zlehka naťukněte téma (migrace, nějaký teroristický čin, však to znáte, jak opatrně reaguje paní prodavačka v pekárně.

Je jasné, že přesvědčeného sluníčkáře nejspíš nepřesvědčíte (i když mnozí také zvolna otáčejí korouhvičku), ale v ostatních alespoň zasaďte stín pochybností.
Facebook cenzuruje stránky, mnoho našich již smazal a blíží se doba, kdy otevřená debata o islámu nebude možná, a nedej Bůh možná i trestná. Zatímco propaganda a propagace islámu a lakování na růžovo nabere obrátky.
Pořád ale můžeme zůstat neislámskou zemí, dost možná ostrovem míru v již hořící Evropě.
Vězte, že to jde, příkladem může být Maďarsko. Staví plot a podél něj kasárna pro své vojáky. Maďarsko přijímá zákony omezující na svobodě nelegální migranty. Maďarsko trestá pašeráky. Vězte, že Maďaři si svou kulturu uchovají.
A my ?
-JK-

Komentáře

comments