Rozhodně je, čeho se obávat…

Vyšlo na IVČRN dne 15.7.2015 (link)

Jsme s vámi – buďte s námi! Je nás spousta, nebojte se vyjádřit veřejně svůj názor. Analytik Ústavu mezinárodních vztahů docent Jan Eichler: muslimové námi často pohrdají, svoji kulturu mají za nadřazenou a nehodlají se asimilovat.

Lidé přicházející z islámského světa se ve druhé generaci už nechtějí přizpůsobovat našim poměrům a k tomu stále více sílí jejich tlak, abychom se my přizpůsobovali jim. Nevíme, kdo všechno sem přichází, s jakými úkoly, s jakými cíli a záměry.Rozhodně je čeho se obávat.

pic_pravo_ne_sharia

“Separují se zcela vědomě a záměrně. Těžko byste ve Francii hledal nějakou muslimku, která by se provdala za bílého Francouze. Stejně velmi těžko byste takovou hledal mezi Turky, kteří žijí v Německu, anebo mezi Pákistánci žijícími ve Velké Británii. Oni tím skutečně pohrdají, sami se do sebe uzavírají a svoji civilizaci považují za nadřazenou vůči naší civilizaci.”

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Muslimove-nami-pohrdaji-odmitaji-se-prizpusobit-a-jsou-nevdecni-Jejich-povstani-mohou-zacit-v-zapadni-Evrope-kdykoliv-rika-docent-Eichler-383334

Diskuze:

Jsme s vámi – buďte s námi! Je nás spousta, nebojte se vyjádřit veřejně svůj názor. Analytik Ústavu mezinárodních vztahů…

Posted by Islám v České republice nechceme on 15. červenec 2015

Komentáře

comments