Rozhodnutí přežít

Vyšlo na IVČRN dne 27.11.2015 (link)

http://jindrichchmelar.blog.idnes.cz/c/484685/rozhodnuti-prezit.html?ref=viacbloger

“V situaci, jako je ta dnešní, nerozhodujeme jen o nás. Rozhodujeme také o budoucnosti území, které jsme dostali do opatrování, a za které máme zodpovědnost. To, co každý z nás musí nyní vykonat, je rozhodnutí. Rozhodnutí, že přežijeme. Že přežijeme jako Češi, jako Evropané, jako příslušníci a dědicové evropské kultury…

Pokud jsem přesvědčen o tom, že pro Zemi a lidstvo je lepší mít Evropu evropskou a ne islámskou, pak je mou povinností upřednostnit sebe a ne imigranty. A to bez ohledu na jejich často strastiplné a dojímavé příběhy. Pokud sebe, svou rodinu, svou společnost a svou civilizaci nenávidím, a věřím, že pro budoucnost lidstva bude nejlepší, aby tato civilizace zanikla, pak musím udělat vše pro to, aby do Evropy přišly miliony cizinců, kteří tu rozšíří svou kulturu a tu mojí zlikvidují. Že to zní přehnaně? Ale přesně o tom naše dnešní rozhodování je.

Naše pocity, emoce a myšlenky ovlivňují to, jaká bude budoucnost, protože všichni máme vliv na své okolí. Když budeme bezradní, budeme kolem sebe šířit pocit bezradnosti. Když budeme odhodlaní a stateční, povzbudíme tím ke statečnosti i lidi kolem sebe. Základním postojem by mělo být přesvědčení, že přežijeme a naše civilizace přetrvá. To je solidní záměr.”

islam_evropa_pic

Diskuze:

“V situaci, jako je ta dnešní, nerozhodujeme jen o nás. Rozhodujeme také o budoucnosti území, které jsme dostali do…

Posted by Islám v České republice nechceme on 26. listopad 2015

Komentáře

comments