Safi není slečna, Safi je dáma! Safi může zabíjet.

Safi není slečna, Safi je dáma!

Povýšeně až hloupě to zaznělo v pořadu Máte slovo moderátorky Jílkové.
Hrdě to prohlásila muslimka, která si sama zvolila jméno Safia.

Safia/Safiyya byla dcera šéfa klanu Banu Nádir, manželka pokladníka Banu Nádir, příbuzného kmene Banu Kurajza, který nechal Mohamed celý vyvraždit, i přes to, že jim slíbil svobodu. Na wikipedii se můžeme dočíst, že byl její manžel zabit a Mohamed pak konzumoval tři dny jejich svatbu. Co to znamená, když z toho odečteme taqiju? Mohamed Safiu znásilňoval tři dny, poprvé vedle těla jejího vlastního muže. Následně ji velkoryse – úchylně dovolil se zahalit, aby mohla být považována za jeho ženu, nejen sexuální otrokyni. Nutno dodat, že se vzpamatovala a zanedlouho se stala jedním z nejvlivnějších lidí nové, islámské éry. To jen aby bylo jasno, co znamená jméno Safia.

Ale zpět k Safii do studia, v devíti letech se zase sama rozhodla zahalovat. To že je to nesmysl je zřejmé, šátek rozhodně nenašla na ulici a k islámu se v devíti letech také nerozhodla sama, ale to nebudeme rozebírat.

Protože jsme tento díl Máte slovo ještě nezpracovali, připomenu alespoň pár postřehů, které by neměly zapadnout:

Rozdíl mezi islámským šátkem a křížkem je jednoduchý, šátek nosí jen žena, je to symbol útlaku.

U malé dívky znamená zahalení sociální izolaci.

A vyloučení je živná půda extremismu, to vám poví každé sluníčko.

Hidžáb vysílá několik vzkazů:

Dělá z dívky permanentní a regulérní kořist

Z muslimů nesvéprávné lovce blbce.

Vysílá vzkaz o tom, že jste lepší a morálnější než ostatní, že jste cudná.

A nejhorší vzkaz: Už nejste dítě, ačkoli jste pořád ještě dítětem.

A teď zpátky k Safi:

Zaujala nás slečna z Německa, která vypadá stejně jako ty ohidžábované české muslimky ve studiu, také se jmenuje Safía (po jedné z manželek pedofilního Mohameda).
Cudně zahalené ženy, přeslušněle mentorující neislámské obyvatelstvo jsou ve skutečnosti nebezpečné.

16letá muslimka Safia, byla odsouzena za terorismus. Podřízla hrdlo německé policistce, která ji zastavila kvůli rutinní kontrole. Policistka po útoku této 16leté dívky, jejíž rodiče pochází z Maroka, málem zemřela. Státní zástupci požadují pro dívku s německým a syrským občanstvím za podrříznutí policistky pouze 3 roky za mřížemi.

Podívejme se na české muslimky ve studiu:

Všimli jste si, jak z těch muslimek ve studiu čišel extatický zápal, jak jim zářily oči, když mluvily o islámu? Člověka napadnou slova jako fanatik, sekta, ale když vidíme, co se děje v Německu, musí nás napadat i další slova jako terorismus, útoky, vraždění.

Na obrázku vlevo je Hajar (dříve Jana). Vzala si muslima z Kuvajtu Badra Mea Eknaifitha majitele „jazykové školy“ ve skutečnosti ilegální wahábistické (čti radikální) mešity Alfirdaus v Praze Na Palmovce. Firdaus znamená nejvyšší ráj, bitva u Badru je jedna z největších bitev islámu a dcera Badra a Hajar se jmenuje Ghazwa, což je jiné jméno pro bitvu u Badru. Prarodiče museli konvertovat na islám, aby mohli hlídat vnoučata. Takže jde opravdu o umírněnou rodinku. Maminka celá cudně zahalená v televizi vykládá, jak je zabít člověka proti islámu, ale dceři dá jméno po bitvě.

Řeknete si jedna holka v hidžábu, ale nevidíte islamizaci celé širší rodiny..

Mimochodem, na Badra minulý týden podal umírněný muslim a bloger Hatem Berrezouga trestní oznámení. Jak jsme již psali včera, Badr ho totiž označil za pokrytce (munafik) a odpadlíka od islámu, což je nejhorší věc, kterou muslimovi můžete říct, odpadnutí od islámu se totiž trestá smrtí. Proto se také Hatem obrátil na policii, protože tady končí legrace. Po exmuslimkách a islamoklastech muslimští radikálové v ČR vyhrožují už i muslimům, to je neklamná známka radikalizace a platí jednoduché – čím víc muslimů, tím víc radikálů. Nezapomínejte na oběti islámu v Evropě, výhružky od muslimů končí smrtí.

Na závěr bych rád srovnal dva obrázky z pořadu Máte slovo, jeden z minulého roku:

a jeden z posledního dílu o hidžábech a zahalování:

Letos jsou v módě tmavší a cudnejší, méně zdobené modely, typický příznak radikalizace, jak by nám vysvětlili třeba v Tunisku, jak jsme psali zde

-art-

Více k 16 leté radikální muslimce zde

Více k výhrůžkám zde

Celý díl máte slovo zde

Komentáře

comments