Saúdská Arábie, která má vést Radu pro lidská práva OSN, odsoudila chlapce za účast na demonstraci ohledně lidských práv!

Vyšlo na IVČRN dne 16.10.2015 (link)

saudi_arabia_human_rightsSaúdská Arábie, jedna z nejodpornějších diktatur světa, odsoudila sedmnáctiletého kluka za to, že se v roce 2012 zúčastnil demonstrace. Jeho zoufalá matka teď prosí Obamu, aby využil svého vlivu a jejímu synovi pomohl. Co myslíte, vyslyší ji laureát Nobelovy ceny za mír?
A co že tenkrát chtěli (šíitší) demonstranti tak strašného? Přáli si mít stejná náboženská práva, jako mají většinoví sunnité.

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/383478-pomozte-jste-hlavou-sveta-prosi-obamu-matka-muze-odsouzeneho-k-ukrizovani.html

Dejte pouštním barbarům, co jezdili tisíce let na oslech (a jejich králové na velbloudech) plno peněz z ropy a co myslíte, že postaví? Univerzity? Výzkumáky? Nebo alespoň fabriky? Kdepak! Vybudují mešity… Právě Saúdové ovládají většinu evropských islámských nadací (včetně těch českých).

mešita_brno

Tento obrázek byl pořízen v brněnské mešitě. Naše děti se tam učí, jak se klanět alláhovi. Představte si ten bugr, kdyby česká učitelka vzala třeba imigrantská muslátka do kostela, aby se sžila s místní kulturou!

Vnímají sluníčka islám jako rigidní, ale stabilní systém, který přinese “pořádek”?

Ošklivě se pletou. Naprostou většinu obětí džihádu tvoří muslimové. Sám Mohamed prohlásil, že po jeho smrti se muslimové rozdělí na 72 sekt a jen jedna jediná bude ta “pravá”. Sektářské násilí je už 1400 let naprostým základem islámu.

https://cs.wikipedia.org/…/%C5%A0%C3%AD%27itsk%C3%BD…

Diskuze:

Saúdská Arábie, jedna z nejodpornějších diktatur světa, odsoudila sedmnáctiletého kluka za to, že se v roce 2012 zúč…

Posted by Islám v České republice nechceme on 15. říjen 2015

Komentáře

comments