Saúdská Arábie vyzývá evropské a světové partnery k omezení svobody slova a ke kriminalizaci urážky náboženství

newslogoivcrn

… a přesně takhle probíhá islamizace naší západní kultury. Zatímco Francie hostí saúdského krále jako jednoho z nejdůležitějších politických, ekonomických a vojenských spojenců, saúdské ministerstvo vyzývá světové a evropské organizace k omezení svobody projevu a ke kriminalizaci urážky náboženských symbolů.

“Řekli jsme jasně, že neomezená svoboda vyjádření bez omezení povede k násilí,” prohlásil v sobotu Abdulmajeed Al-Omari, ředitel vnějších vztahů ministerstva islámských záležitostí Saudské Arábie na sympoziu v Lille a dodává: “Je třeba zvýšit úsilí ve snaze o zajištění kriminalizace urážky náboženství, proroků, svatých knih, náboženských symbolů a míst k praktikování náboženství.”

Jak jsme se před dvěma týdny dozvěděli z dokumentů saúdského ministerstva zahraničí (díky Wikileaks), královská rodina přispívá na “zlepšení vztahů mezi západní a islámskou společností” desítky miliard dolarů. Jen saúdský princ Alwaleed bin Talal přislíbil investovat do islamizace USA 32 miliard dolarů, což je přibližně třetina ruského ročního rozpočtu na obranu země.

Tyto obrovské finanční prostředky mají určitě vliv i na francouzského prezidenta Hollanda. Proč by jinak sloužil saúdskému králi proti silné nevoli občanů Francie? Proč nechává ve své svobodné zemi (a původní Francouzi jsou na svou svobodu velmi hrdí) diplomaty veřejně vybízet k omezování svobody slova?

Zdroj: http://news.ivcrn.cz/268-saudska-arabie-vyzyva-evropske-a-svetove-partnery-ke-kriminalizaci-urazky-nabozenstvi

 

Publikováno na FB IVČRN dne 29.7.2015 (link)

A přesně takhle funguje islamizace naší západní kultury. Zatímco Francie hostí saúdského krále jako jednoho z nejdůležit…

Posted by Islám v České republice nechceme on 29. červenec 2015

Komentáře

comments