Skandál ve vládě: hacknuté maily premiéra a jeho poradců odhalují odpudivé pozadí vládní politiky

sobotka_bohuslav_smileSoukromá korespondence premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) se stala předmětem zájmu hackerů z White Media. Neměli to těžké, politici totiž nesmyslně používali běžné mailové schránky na seznam.cz. Maily ukazují takovou míru vládního cynismu a vlivy pochybných lidí v pozadí na řízení celé země, že je zveřejnila i některá média. Z celé té sbírky čiší naprosté pohrdání nejen veřejností, ale i voliči ČSSD a dokonce velkou částí spolustraníků, servilita k EU a snahy o bezskrupulózní manipulaci veřejným míněním.

Aféru přesně vystihl Jan Zahradil (ODS): “Prolomení soukromé mailové stránky je samozřejmě skandální a nepřijatelné, nicméně uniklé skutečnosti jsou možná ještě děsivější. Ukazuje se, že evropskou politiku české vlády má zcela v rukou státní tajemník Prouza, který si pro instrukce jezdí do Berlína, a další nevolení úředníci. Není proto divu, že česká vláda ve všem kopíruje berlínsko-bruselský federalistický kurz, včetně přijetí eura nebo povinného přerozdělování migrantů. Nesamostatnost, servilita a submisivita této vlády jí znemožňuje stanovit si jakékoliv zahraničně-politické cíle a vede k slepému následování cizích koncepcí. To přímo ohrožuje české národní zájmy. 

Potvrdilo se také, že premiér Sobotka věděl minimálně týden dopředu, že o povinných kvótách se na zářijovém summitu v Bruselu bude hlasovat a že toto hlasování Česká republika prohraje. Veškeré jeho silácké řeči o odmítnutí kvót byly tedy jen divadlem pro veřejnost, ve skutečnosti jel Sobotka na summit poslušně prohrát.”

Na facebookové stránce IVČRN přinášíme seriál komentářů k uniklým informacím, které potvrzují to, co už dávno tušíme:

a) Názory na imigraci rozdělují ČSSD. Lidé kolem Sobotky pohrdají voliči i spolustraníky:

Pokud nesdílíte vládní proimigrační názor, jste pro tyto pány jen sociálně frustrovaní, xenofobní a nacionalističtí primitivové. Co z toho plyne? Vedení ČSSD cynicky pohrdá voliči i členy strany, potřebuje je pouze jako poslušný nástroj svojí politiky. V ostatních vládních stranách to ale nejspíš nebude jiné. Z dopisu hlavního Sobotkova ideologa O. Novotného (přítel Dienstbiera, nadstandardní vztahy s extrémní levicí):

… tvůj postoj k imigrační krizi neměl chybu, i ta reakce na schválené kvóty, to, že jsi se nepustil do zbytečného boje je v pořádku, bohužel tento populistický a pohodlný národ to neocení, nemá na to, aspoň ze značné části ani mentálně ani vzděláním, absolutně nechápe současnou historickou realitu a její kontexty…

… To co nám z voličského potenciálu zbylo, sociálně frustrovaná xenofobní a nacionalistická konzervativní levice, kterou si zakrátko začnou rozebírat komunisti a fašouni, to je na udržení socdem jako progresivní mainstreamové strany opravdu málo…

b) Ovlivňuje ČSSD volební průzkumy?

Pane řediteli, váš předvolební průzkum nedopadl tak, jak bychom si představovali, a jestli s námi ještě chcete do budoucna spolupracovat, budeme si muset vážně promluvit. Jste profesionál, takže víte, co je potřeba dělat… E-mail Sobotkova poradce Novotného řediteli agentury STEM budí závažné podezření, že dochází k ovlivňování nezávislých volebních průzkumů, podle kterých se pak často lidé rozhodují, koho volit.. Odvolávání se na technický problém v podobě ovlivněného vzorku respondentů může i nemusí být jen záminka, aby ten nátlak nevypadal tak blbě…

c) Migrační krize? Zpracujeme ty pitomce u obrazovek nějakým večerníčkem, aby pořád nedělali problémy, “nezávislá veřejnoprávní” televize nám udělá propagandu podle zadání:

Ředitel jednoho z odborů Úřadu vlády Jan Král navrhuje Sobotkovu poradci, aby “nějaká vlídná tvář v krátkých spotech něco málo před zprávami vysvětlila národu” o imigrantech. Lucie (zřejmě Šestáková, zástupkyně státního tajemníka pro evropské záležitosti) to prý “ráda probere” s někým kompetentním v ČT. 

Pověst České televize už nezachrání nikdo. Nezávislé veřejnoprávní médium, které povinně platíme, nemůže a nesmí dělat hlásnou troubu propagandě podle politického zadání. Po loňském úniku informace, že „úhel pohledu“ ČT stanovuje Evropská komise https://www.ivcrn.cz/evropska-komise-velin-nasi-nove-totali…/, je zjištění o přímém politickém úkolování ČT se záměrem ovlivnit a manipulovat postoje občanů ke konkrétní vládní politice poslední kapkou.

d) Nesamostatnost, servilita a submisivita této vlády vůči vůdcům EU přímo ohrožuje české národní zájmy.

Než vystoupí premiér Sobotka s nějakým zásadním projevem, tak se jeho lidé zajedou přeptat do Berlína, co si Frau Bundeskanzler přeje slyšet. 131 684 jihomoraváků volilo Sobotku do sněmovny. Opravdu čekali tohle?

… začátkem března budu v Berlíně, tak proberu s poradcem kancléřky pro EU, jestli je něco, co by chtěla slyšet…

e) Kvóty EU – pletichaření, kupčení a servilita:

Víte, proč tak dlouho trvalo schválení pomoci křesťanům v Erbílu? Nadace Generace 21 přes své kontakty vybrala v Iráku 152 křesťanů ohrožených islámskou genocidou, které by dokázala na vlastní náklady dostat k nám. Ale na tyhle uprchlíky by nebyla dotace od EU, jako na islámské imigranty, přijaté přes kvóty. Takhle naše panstvo rozhoduje. A vlastně… pokud už by tedy uprchlíky přijali, proč je nevyužít jako důkaz, že vládě integrace imigrantů, na rozdíl od zbytku světa, FUNGUJE?

… jde pouze o interně vysídlené osoby a jako takové „se nepočítají do kvót“, tedy mezi těch 400 lidí, které jsme se rozhodli dobrovolně přesídlit v létě (a nedostaneme na ně příspěvek od Evropské komise). I jako vnitřní vysídlenci ale mají nárok požádat o azyl… Otázka je tedy jednoduchá – chceme tu věc zabít jen proto, že se nezapočítají mezi těch 400? A nebo tady máme šanci … ukázat, že nám (integrační, pozn.) systém funguje? …

f) Vládní strategie k otázce imigrace jde nepokrytě a vědomě proti vůli občanů

s cílem jejich názory cíleně zmanipulovat propagandou a vymýváním mozků. Jak píše L. Vylíčil, jde o tři hlavní postupy: návrhy nových strategií ke změně (jak dokumenty přiznávají) většinového, protiimigračního názoru národa pomocí citové manipulace a mediální propagandy, návrhy nových (dobře zabezpečených) proimigračních orgánů do oficiálních struktur státu tak, aby je nešlo zrušit, návrhy jak šikovně vymanévrovat špatně spolupracující a hlasu lidu příliš naslouchající politiky co nejdále od řešení uprchlické krize. Dokumenty jsou dostupné na internetu, zkuste zadat:

“Imigrační politika ČSSD – tajné dokumenty k migraci” nebo “Komunikační strategie vlády k imigraci – tajné dokumenty”

 g) A CO JE NEJVÍC ALARMUJÍCÍ – proimigrační strategii prosazují extremistické mafie v pozadí nejvyšších politiků.

Premiér přímo spolupracuje s opravdu podivnými lidmi extrémních názorů, kteří mu diktují zahraniční politiku nebo dohazují do různých funkcí svoje pověřence. Jeden z nich mu dokonce dělá poradce a fakticky nejspíš rozhoduje o čemkoliv, co Sobotka říká a dělá. Ultralevicoví aktivisté, podporovatel islámských teroristických organizací, anarchističtí fanatici kolem Deníku Referendum, ti všichni mají pevné vazby na nejbližší Sobotkovy poradce a pochopitelně i na Dienstbiera a Šabatovou. Proimigrační a lidskoprávní mafie si toto označení skutečně zaslouží. Jejímu rozkrytí se budeme věnovat v samostatném článku. Jestli tito lidé neznamenají přímé ohrožení bezpečnosti státu, tak už můžeme nechat vládnout rovnou KGB a americkou rozvědku.

Qui bono? Komu na politické scéně únik informací poslouží? Kauza nahrává největšímu rivalovi ČSSD, Babišovu ANO. Milovníci konspiračních teorií tvrdí, že až nápadně moc… Jak se obává Klára Samková, „vykradení” emailových schránek pana Sobotky může být prvním krokem k instalaci A. Babiše novým premiérem, a to samozřjmě bez voleb… Doufejme, že ale poslouží i občanům, kterým otevře oči, aby příště nevolili tak bezpáteřní politiky, co jimi pohrdají a své záměry hodlají prosadit i proti jejich vůli, pomocí manipulací a podvodů…

 

 

Chcete vědět víc?

Neskutečná prasečina. Příprava vlastizrady ve věci uprchlické vlny. Sobotka je rizikem pro bezpečnost státu. Ptali jsme se politiků na únik premiérových e-mailů a toto jsme se dozvěděli … První reakce politiků přinášejí Parlamentní listy.

Úniky ze Sobotkova e-mailu: Takto prý klíčový politický poradce mluví o voličích ČSSD a uprchlících.

Co uniklo ze Sobotkova e-mailu? Pošta otevřela stranickou kuchyni ČSSD

 

 

HACKNUTÉ VLÁDNÍ MAILY: Migrační krize? Zpracujeme ty pitomce u obrazovek nějakým večerníčkem, aby pořád nedělali problé…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 6. leden 2016

Komentáře

comments