Slovenka sdělila svůj názor ina islám – pomočila a zapálila Korán – dnes jí zadřžela NAKA

Sdílíme ze SMK.cz – Před čtvrt rokem pověsila mladá Slovenka na YouTube video, které od medializace, jenž proběhla před pěti dny, server pravidelně maže. Dívka, která v tu dobu nejspíše pobývala ve Finsku, pomočila a podpálila korán. Nyní ji zatkla policie a hrozí ji až šest let vězení. Informují o tom slovenské servery.

Videa si dva měsíce nikdo nevšiml, až na upozornění “expertky na trestní právo” Lucie Kurilovské reagovala televize JOJ, která video odeslala na policii. Autorka byla náhle pro policii osobou, která ohrožuje bezpečnost Slovenska.

Elitní policejní jednotka NAKA Slovensku zadržela v Ružomberku a převezla jí na potřebné trestné úkony do Bratislavy. Její případ se dostal i do zahraničních médií. Medializace jejího počínání proběhla pár dní poté, co slovenská vláda zavelela ke sledování a cenzuře sociálních sítí, včetně speciálních soudů pro “xenofoby”, což jsme psali zde.
Zdroj: http://www.stop-multikulti.cz/pred-mesici-pomocila-koran-az-po-upozorneni-pravnicky-ji-zatkla-policie/

Edit IVČRN – autorka se údajně někdě vyjadřuje k likvidaci všech, kteří se jí postaví do cesty, těžko říct jak to myslí přesně – takže budeme schválně sledovat, zda se bude vyšetřovat obsah textový a nebo to co udělala, pálení a močení na korán.

https://www.noviny.sk/krimi/198763-zenu-ktora-pomocila-koran-zadrzala-naka

Video lze spustit a stáhnout zde, protože na youtube ho nelze najít:
Link:http://www.stop-multikulti.cz/wp-content/uploads/2017/02/Slovenka-pálí-korán.mp4

Komentáře

comments