Sluníčkové obludárium

Vyšlo na IVČRN dne 23.11.2015 (link)

12239977_10153766454842938_1028630977848221712_n

Pokud je trestným činem § 356 “Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod” pouhý název Islám v ČR nechceme (jak nesmyslně tvrdí ministr Pelikán) nebo tvrzení že vláda je veřejný nepřítel (expert Cimburek o webu Českoslovenští vojáci v záloze), pak stejně tak jsou podněcováním nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod výkřiky typu “my bojujeme za českou demokracii proti autoritářům a fašistům. Z nichž jeden reprezentuje stát navenek dle ústavy.”

Moc by mě potěšilo to nelíčené překvapení v očích agresivních dobroserů ve chvíli, kdy by jim bylo vznášeno obvinění, protože oni naprosto nepochybují, že jsou esencí Pravdy a Dobra. Ale ještě víc by mě potěšilo, kdyby všichni na sebe přestali řvát nadávky a začali se normálně bavit jako lidi…

Jak řekl prezident Zeman… a byl za to označen za fašistu: “názor nesmí být ve skutečně svobodné společnosti umlčován a označován různými nálepkami nebo dokonce nadávkami, jako je: „extremisté, xenofobové, islamofobové, rasisté nebo fašisté“. Nálepka či nadávka není argument a prokazuje pouze myšlenkovou nedostatečnost těch, kdo ji vyslovují.”

A co je nejzajímavější – vedoucí představitelé českých vysokoškoláků, popravení nacisty 17. 11. 1939, by byli za “fašouny a nacionalisty” dnešními “studenty” nejspíš označeni také. Minimálně 8 z devíti popravených studentů se za první republiky hlásilo k organizacím a politickým stranám, které by dnes byly označeny za “extremistické”, „neliberální“, „nacionalistické“. …. ale kdo by se staral o historii, že?

Určitě jste na nenávistné výroky s “fašisty”, “rasisty”, posíláním do kriminálu nebo hůř také narazili. Podělte se, vystavte je tady. Ministry D. a P. můžete vynechat. Sluníčkové obludárium je zcela stejně odporné jako každé jiné.

slunickari_cr

Diskuze:

Pokud je trestným činem § 356 “Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod” pouhý ná…

Posted by Islám v České republice nechceme on 23. listopad 2015

Komentáře

comments